Massief mahoniehouten Queen-Anne theetafel ca. 1900. Geschulpt blad en gebogen Queen-Anne poten met snijwerk 61x101x70cm. Cond.: G
Aziatische bloementafel 20e eeuw van mahoniehout met marmeren blad 93x37x37cm. Cond.: G
Zes massief eikenhouten boeren knopstoelen met gevlochten rieten zittingen midden 20e eeuw. Stoelen en zittingen zijn in goede staat 106x48x38cm. Cond.: G
Chinees of Japans tafeltje/hokker (evt. voor een vaas) 20e eeuw. Mooi uitgesneden 61xø50cm. Cond.: G
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Teakhouten theemeubel met dienblad eind 20e eeuw. Rondom glas, mooi snijwerk en Queen Anne poten 73x74x48cm. Cond.: G
Twee moderne donkergebeitste bijzettafels beide met lade tafels zijn gemaakt in de barokstijl. In zeer goede staat 46x60x60cm. Cond.: G
Antiek olifantentafeltje ca. 1900 Azië (evt. voor een vaas), mooi uitgewerk, 3 olifanten koppen met slurf zijn de poten. Gezwart hout 55xø36cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegel ca. 1890 150x58cm. Cond.: G
Antiek 8-kantig eikenhouten plantentafeltje met getorste poten onderling verbonden, ca. 1900. In zeer goede staat 56x60x60cm. Cond.: U
Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G
Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G
Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G
Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G
Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U
Oude Aziatische kampfer kist 20e eeuw, rondom houtsnijwerk met koper beslag 40x80x40cm. Cond.: G
Moderne messing vitrine met 2 glasdeuren en spiegel op de bodem 70x81x46cm. Cond.: G
Moderne bijzettafel in kersenkleur, met lade en taps toelopende poten. 48x64x64cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten schommelstoel Art Deco 30-er jaren 98x91x60cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U
Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G
Mechelse eikenhouten kapstok ca. 1900 met 6 haken, facetgeslepen spiegel en twee leeuwekoppen 79x100cm. Cond.: G
Antieke beukenhouten Jugendstil stoel met een speciaal mechaniek om de zitting in hoogte te verstellen. Gesigneerd Beethoven D.R.W.Z. 90x43x39cm. Cond.: G
Antieke Hollandse barometer met houtsnijwerk ca. 1900 48x21x4cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten bijzettafel, Duitsland Grunderzeit ca. 1890 75x43x44cm. Cond.: G
Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U
Mahoniehouten biedermeier stoel ca. 1840 Duits. 83x40x54cm. Cond.: G
Eikenhouten Queen-Anne hocker ca. 1920 met rose velours bekleding afgezet met grote messing nagels 51x55x43cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U
Oude Hollandse hangvitrine van eikenhout 20e eeuw met mooi ornament 62x68x13cm. Cond.: G
Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U
Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U
Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U
Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Donker gebeitst 70x70x17cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G