Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G
4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G
9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G
Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G
19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G