This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

3-Delig kaststel
Starting price 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

Divers aardewerk 20e eeuw
Starting price 50 EUR

Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....

Aardewerken 2-deurs kastje
Starting price 1.000 EUR

Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast 2e helft 19e eeuw. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Tinus Tichelaar) Holland. 1 Deur gelijmd...

Rosenthal figuur
Result: 275 EUR

Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G

Delfts aardewerk crucifix
Starting price 300 EUR

Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G

Meissen deksel/siervaas
Result: 800 EUR

Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R

Scheerbekken, van de klauw 1753
Starting price 700 EUR

Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade

2 Borden, van de klauw 1753
Starting price 750 EUR

Twee grote Delftsblauwe schotels met geschulpte rand, van de klauw (1753). Geheel gedecoreerd met bloemen. Middenin gedecoreerd met vogel en vlinders. 1 Bord is gelijmd, 1 bord is gaaf met randschade ...

Tableau met Oosters figuur
Result: 225 EUR

Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

3-Delig Meissen kaststel
Result: 375 EUR

Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U

2 Chinese borden
Starting price 125 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw Chien Lung, haarscheuren ø23cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Starting price 175 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw met goud- en bloemdecor. Chinees imari, 2x haarscheur ø23cm. Cond.: G

Diverse delen Herend
Result: 140 EUR

Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G

Beeld, Royal Aux
Starting price 625 EUR

Groot bisquit porseleinen figuur van Royal Dux met als voorstelling een jachthond met fazant in de bek ca. 1900 24x49x26cm. Cond.: G

Delftse schotel 18e eeuw
Starting price 175 EUR

Aparte Delfts schotel (schelpmotief) 18e eeuw. Midden van het bord is beschilderd met oud Hollands kustgezicht omringd door bloemtakken. De achterkant is beschilderd met bloemen. Rand is gerestaureerd...

Porseleinen klokje, Dresden
Result: 60 EUR

Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U

Meissen porseleinen lamp
Result: 180 EUR

Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U

2 Weense vazen ca. 1900
Starting price 300 EUR

Twee grote antieke Weens porseleinen vazen gesigneerd Siebel ca. 1890. Decor donkerblauw met bladgoud (Landschap met figuren en putti). Oostenrijk, 1 vaas gelijmd 32xø24cm. Cond.: R

Porseleinen dekseldoosje KPM
Result: 50 EUR

Oude porseleinen dekselpot gemerkt K.P.M. (Duitsland), mooi uitgewerkt met roos op het deksel 18x13x12cm. Cond.: U

Chinese gemberpot
Starting price 45 EUR

Chinese gemberpot ca. 1900 gedecoreerd met figuren (1 figuur te paard). Gemberpot heeft het originele deksel 19xø15cm. Cond.: G

Limoges servies, 92 delen
Starting price 900 EUR

Groot limoges porseleinen 92-delig servies (Frankrijk) met bladgoud en bloemen gedecoreerd 20e eeuw. 1 Bord beschadigd Cond.: G

Rosenthal servies
Result: 260 EUR

Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G

Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Result: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G

Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Starting price 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas compleet handbeschilderd met floraal decor en paradijsvogels. 47,5xø22,5cm. Cond.: U