This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Beukenhouten kinderstoeltje
Starting price 15 EUR

Oud beukenhouten kinderstoeltje 50-er jaren 42x30x31cm. Cond.: G

Kapitale kussenkast, teakhout
Result: 1.000 EUR

Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...

1-Deurs barokspinde
Result: 300 EUR

Antieke eikenhouten 1-deurs barokspinde Duitsland 18e eeuw. Laag model 152x109x55cm. Cond.: G

Eikenhouten boekenkast
Result: 400 EUR

Grote antieke eikenhouten boekenkast 19e eeuw Mechelen met houtsnijwerk en gestoken kap 241x174x53cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Result: 850 EUR

Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G

Commode ca. 1800, notenhout
Result: 2.150 EUR

Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U

Plat bureau met 5 laden
Starting price 800 EUR

Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia, wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G

Linnenpers
Starting price 600 EUR

Hollandse 19e eeuwse linnen/boekenpers. De mahoniehouten pers is dubbelgebogen, heeft 3 lades en staat op klauwpoten. Bovenstuk met 6 drukplaten en heeft een gecontourneerde kop met snijwerk 178x93x42...

6 Mechelse stoelen
Result: 130 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G

Smeedijzeren geldkist
Starting price 1.900 EUR

Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G

Eikenhouten linnenpers
Starting price 400 EUR

Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U

Ronde tafel (vitrine), 19e eeuw
Starting price 500 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniegefineerde vitrine/tentoonstellingstafel met vuurvergulde bronzen applicaties. Bijzonder exclusief, vermoedelijk Frankrijk, kleine beschadiging.

Schelpkruk, 18e eeuw
Starting price 725 EUR

Zeldzame notenhouten rococo schelpkruk ca. 1800. Rijk snijwerk en bijzondere zitting in de vorm van een schelp (lichte beschadiging) 69x42x50cm. Cond.: G

6 Eikenhouten stoelen
Starting price 250 EUR

Zes antieke eikenhouten stoelen waaronder 2 armleunstoelen ca. 1900 Mechelen. Nieuw gestoffeerd met lichtblauwe velours en kopernagels 92x63x55cm. Cond.: G

Eikenhouten partnerdesk
Result: 150 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Eikenhouten uittrektafel
Result: 900 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G

6 Eiken stoelen met snijwerk
Starting price 350 EUR

Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G

1-Deurs eiken kussenkast
Starting price 400 EUR

Antieke Hollandse 1-deurs kussenkast ca. 1890. Met ebbenhout bewerkt en bolpoten. In goede staat 173x102x53cm. Cond.: G

Hollands bureau, 18e eeuw
Starting price 675 EUR

Groot 18e eeuws wortelnoten gefineerd notarisbureau met schuine klep (waarachter 2 deurtjes). Onder 2 deurtjes in de vorm van 3 lades. Het meubel is in ongerestaureerde staat 132x138x52cm. Cond.: R

Boekenkast, massief iepen
Starting price 800 EUR

Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U

Mahoniehouten naaitafel
Result: 130 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat

4 Armleunstoelen + Tafel
Result: 300 EUR

Vier grote antieke armleunstoelen met gedraaid regelwerk en ronde bollen. Daarbij een rechthoekige uittrektafel met getorste poten ca. 1900 Mechels. Mooie stoffering met bloemmotief en koperen nagels ...

Mahonie Biedermeier bank
Result: 475 EUR

Antiek Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier bank ca. 1850 met velours bekleding in goede ongerestaureerde staat 110x210x75cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Result: 100 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse theetafel ca. 1900 met lade en origineel bronzen beslag 74x80x50cm. Cond.: G