This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Doos koperwerk
No reserve price

Doos divers tin
No reserve price

8 Kunststof motoren
Starting price 10 EUR

8 Kunststof motoren (geel) gemerkt Maisto China 6x11x3cm. Cond.: G

Trommel mitrailleur
Starting price 250 EUR

Oud machinepistool WO II, model NB835 1943, waarschijnlijk Rusland in zeer goede staat. Onbruikbaar gemaakt 80x19x15cm. Cond.: G

Beschilderd kamerscherm
Result: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Lakdoosje, Breugheliaans
Starting price 350 EUR

Antieke handbeschilderde lakdoos ca. 1800 met Breugheliaanse voorstelling van een taveerne met 7 figuren. In zeer goede staat 2,5xø11,5cm. Cond.: G

Koppel geweren in kast
Starting price 3.750 EUR

Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U

Empire hanglamp
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Kristallen hanglamp
Result: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Kristallen plafoniere
Result: 70 EUR

Antieke 2-lichts plafonniere van messing met kristal ca. 1900. 37xø29cm. Cond.: G

Flipperkast, Atlantis
Result: 500 EUR

Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...

Lamp, adelaar
Starting price 300 EUR

Lamp in de vorm van een adelaar compleet uitgewerkt uit marmer. Lampekapjes zijn gemaakt van Albast. De ogen van de adelaar zijn van glas, gemaakt ca. 1930. Snavel is gelijmd 38x32x24cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Starting price 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Starting price 80 EUR

Staande Art Deco lamp 1e helft 20e eeuw, electrisch met 1 fitting. Voet is van zwart gelakt gietijzer, kap is van melkglas H.: 140cm. Cond.: G

2 Coupes
Starting price 300 EUR

Twee grote siercoupes 20e eeuw met marmer en verguld metaal in classisistische stijl. In zeer goede staat 47xø14cm. Cond.: U

Houten model, SS Ryndam
Starting price 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

Engelse balans
Starting price 50 EUR

Antieke Engelse messing weegschaal op houten plaquette ca. 1900 met gewichten. Gemerkt C.W. Breckwell LTD, makers Birmingham England 36x35x17cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Starting price 100 EUR

Grote antieke schilpaddoos 19e eeuw met origineel slot (barst in het deksel) 4,5x11x16cm.

Empire hanglamp, 2e periode
Starting price 650 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Glas in Lood raam
Starting price 200 EUR

Hedendaags glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G

Barok gobelin
Result: 150 EUR

Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G

Tiffany lamp, rose
Starting price 90 EUR

Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U

Dames miniatuur pistool
Result: 110 EUR

Zeer klein 19e eeuws enkelloops damespistooltje met mahoniehouten kolf. Pistool functioneerd goed 12x6cm. Cond.: G