Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Bruine cognac-kleurige lederen fauteuil 20e eeuw. In goede staat 100x90x90cm.
Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten tiltoptafel ca. 1820-1830 met prachtige mahonieachtige patina. geheel staand op 3-spant 71x86x90cm. Cond.: G
Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G
Antieke draaibare pianokruk met leren zitting (beukenhout) eind 19e eeuw 57xø32cm. Cond.: G
Kunststof 70-er jaren tafel met glazen blad, gemerkt Plastium Flamingo 75xø80cm. Cond.: G
Eikenhouten open boekenkast deels 19e eeuw met gebeeldhouwde koppen en 2 kapitellen. Bovenin de koplijst zit een lade verborgen 200x130x25cm. Cond.: G
Notenkleurige piedestal 2e helft 20e eeuw, gemaakt in de antiek-stijl. Zuil is geribt 70x23x23cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in nieuwstaat. Afbeeldingen van een vaas en de omranding met dieren 137x236cm. Cond.: U
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, rood/rose van kleur in nieuwstaat en geheel gereinigd. 160x236cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in zeer goede staat eind 19e eeuw 242x60cm. Cond.: G