Grote porseleinen siervaas met zilverkleurige voet en omranding. Vaas is groen-grijs gebloemd , 21e eeuw, 48xø20cm. Cond.: G
Twee porseleinen sierbokalen (vazen) 21e eeuw. Geheel groen-grijs gebloemd, deksel met zilverkleurige randen 39xø14cm. Cond.: G
Twee antieke kandelaars met bisquit porseleinen voet ca. 1880. 1 Figuur heeft een baknaad en 1 figuur mist iets in de hand. Bovenste gedeelte van 1 kandelaar van compositie is gebroken. Romeinse man e...
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G