This website uses cookies

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Hollandse plaquette
Starting price 300 EUR

Regout dekselschaal
Starting price 120 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht dekselterrine, op originele onderschaal en originele lepel ,ca. 1900, Holland. 30xø32cm. Cond.: G

Wit borstbeeld, dame
Result: 220 EUR

Meissen terrine, Zwiebelmuster
Result: 136 EUR

Kraagvaas, China
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen kaststel
Result: 800 EUR

3 Imari borden, ca. 1900
Starting price 100 EUR

Drie antieke Japans imari blauw porseleinen borden met landschapsdecor ca. 1900 ø25,5cm. Cond.: G

Imari sierschotel
Starting price 150 EUR

Grote Japanse porseleinen sierschotel 19e eeuw. Decor van bomen en bloemen ø31cm. Cond.: G

2 Imari vaasjes, ca. 1900
Starting price 50 EUR

Japans imari dekselvaas
Result: 100 EUR

Kapitaal 3-delig stel, 19e eeuw
Starting price 400 EUR

Chinese vaas met draken
Result: 400 EUR

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Result: 80 EUR

Chinees bord 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilfers ø25cm.

5 Schaaltjes, V.O.C. schip
Starting price 120 EUR

Vijf antieke zeebodemvondsten uit een V.O.C. schip Vungtau cargo17e-18e eeuw. Chinese schaaltjes met duimrust (lichte schade) ø14,5cm. Cond.: G

Chinees olielampje, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Prachtige antieke Chinees porseleinen olielamp met koper montuur 18e eeuw. Blauw landschapsdecor (chip bodem) 12xø8cm. Cond.: G

2 Imari kastvazen
Result: 125 EUR

5 Chinese kopjes, 18e eeuw
Starting price 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen kopjes 18e eeuw Chien Lung met blauw-wit decor van bloemen. 2 Kopjes hebben haarscheuren. 1 Kopje heeft licht randschade 5,5x8,5cm. Cond.: G

4 Chinese bordjes
Result: 40 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw decor van figuren en bloemen. Randschade en een haarscheur 18e-19e eeuw Cond.: R

3-Delig Delftblauw kaststel
Result: 100 EUR

Chinese schotel, 18e eeuw
Starting price 175 EUR

Zeer grote Chinese schotel 18e eeuw, gedecoreerd met landschapsdecor van bloemen en vogels. Bord is gerestaureerd ø41cm. Cond.: R

6 Chinees porseleinen kopjes
Starting price 150 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kopjes met blauw decor van bloemen en figuren 18e-19e eeuw 5,5xø8cm. Cond.: U

2 Blauwe imari vazen
Starting price 140 EUR

Twee antieke Japanse 19e eeuwse blauw imari vazen. Decor van Japanse landschappen, vazen zijn geribt (chips van de bodemrand) 31xø15cm. Cond.: G

Fam. Verte schotel, Kangchi
Starting price 150 EUR