This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Doosje figuren
Starting price 40 EUR

Ovale dienblad
Result: 45 EUR

Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Hanglamp
Starting price 50 EUR

Ovaal koperen aasbakje
Starting price 20 EUR

Gietijzeren paraplubak
Result: 60 EUR

Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.

Vogelvaas, Ravelli
Starting price 20 EUR

Messing spiegel
Starting price 20 EUR

Theeketeltje met stoof
Starting price 30 EUR

Deksel-bierpul
Starting price 30 EUR

Doos diversen
No reserve price

Gietijzeren schotel
Starting price 30 EUR

Gietijzeren doorbroken sierbord (historisme) ca. 1890 met onleesbaar gietstempel ø21,5cm. Cond.: G

Antieke bowlingbal
Result: 35 EUR

19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G

Kleine mijnwerkerslamp
Starting price 25 EUR

Kleine messing mijnwerkers lamp. H. 15 cm. øca. 6cm.

Russische lakdoos
Starting price 80 EUR

Prachtige Russisch beschilderde lakdoos (mooie kwaliteit) 20e eeuw. Gesigneerd en afgebeeld met kustplaats en schepen 3x12,5x9,5cm. Cond.: U

2 Grote kandelaars
Starting price 150 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 in barok stijl 106cm. Cond.: G

Grote losse kandelaar
Starting price 30 EUR

Grote oude bronzen kandelaar in barok stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 78cm. Cond.: G

2 Grote gedraaide kandelaars
Starting price 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Spiegel met koper
Starting price 40 EUR

Spiegel ca. 1910, kopergeslagen met facetgeslepen glas in goede staat 52x27x16cm. Cond.: G

Grote bronzen hanglamp
Result: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

Hanglamp, melkglazen schaal
Starting price 200 EUR

Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R