Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G
Hans Lenteman, olieverf op linnen, berglandschap 40x50cm. Cond.: G
Sierk Schröder '66 (Ambon Ned. Indië 1903 - ), tekening op papier, zittende vrouw 30x47cm. Cond.: G
Wim Nefkens ca. 1920, olieverf op linnen, "Coming Sheep" 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school ca. 1900, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren bij avond 19x31cm. Cond.: G
Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G
Werner Weiskönig 76/100, 4-kleurige litho op papier, "Abend auf Mallorca" 46x32cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G
Putra Lombok 1997, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 150x150cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G
Lilian Luiten 48/100 (1943 Enschede), lithografie op papier, vrouwelijk naakt 51x43cm. Cond.: G
Russisch icoon ca. 1910. Johannes de Doper, woestijn monnik met patriarchenstaf en lange baard. St. Eutymius
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G