Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imariborden met bloemvaasdecor en bloemenrand ø18,5cm. Cond.: G
Italiaans keramieken schaal 20e eeuw, gemerkt ceramica Due Torri. Handbeschilderd bloemendecor in zeer goede staat 12xø32cm. Cond.: G
Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Kavel divers Chinees porselein 1e helft 20e eeuw o.a; kutani in goede staat (enkele beschadigingen)
Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.
Chinese porseleinen kom 17e-18e eeuw met lichtblauw glazuur en vlinder op de bodem. Chinese tekens onder op de bodem, chip uit de rand 6xø15cm. Cond.: G
Negen delen restservies waarvan 8 kop&schotels 6xø13cm. Societe Ceramique Maastricht Jugendstil en 1 suikerpot 11x14x9cm. Cond.: G
Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G