This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

11 Likeurglazen, roemers
Starting price 80 EUR

Kinderschoenen, vernikkeld
Starting price 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Lampje
Starting price 15 EUR

Hallamp ca. 1920 van messing met glas rondom 20x15x15cm. Cond.: G

2 Imari borden
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse imariborden met bloemvaasdecor en bloemenrand ø18,5cm. Cond.: G

Divers plated bestek
Result: 25 EUR

Italiaanse schaal, gesigneerd
Starting price 20 EUR

Italiaans keramieken schaal 20e eeuw, gemerkt ceramica Due Torri. Handbeschilderd bloemendecor in zeer goede staat 12xø32cm. Cond.: G

Opaline vaas
Result: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Starting price 40 EUR

2 Murano vaasjes
Starting price 30 EUR

Beugeltasje
Result: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Starting price 20 EUR

Doosje porselein
Starting price 40 EUR

Kavel divers Chinees porselein 1e helft 20e eeuw o.a; kutani in goede staat (enkele beschadigingen)

Bakelieten Chin. mossel
Result: 20 EUR

Grote blauw porseleinen pot
Result: 90 EUR

Kristallen karaf, verzilv. mont.
Result: 60 EUR

Weegschaaltje
Starting price 20 EUR

2 Delen imari porselein
Starting price 10 EUR

Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G

2 Beschilderde glazen
Starting price 40 EUR

Glas met wapen
Starting price 200 EUR

Pijpencomfoor
Result: 20 EUR

Chinese kom, vlinder
Starting price 50 EUR

Chinese porseleinen kom 17e-18e eeuw met lichtblauw glazuur en vlinder op de bodem. Chinese tekens onder op de bodem, chip uit de rand 6xø15cm. Cond.: G

8 Kop&Schotels Regout
Starting price 20 EUR

Negen delen restservies waarvan 8 kop&schotels 6xø13cm. Societe Ceramique Maastricht Jugendstil en 1 suikerpot 11x14x9cm. Cond.: G

Sigarendoos, parelmoer
Result: 25 EUR

Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G

Indonesisch beeld, Shiva
Result: 40 EUR