Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G
Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.
Gietijzeren doorbroken sierbord (historisme) ca. 1890 met onleesbaar gietstempel ø21,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G
Prachtige Russisch beschilderde lakdoos (mooie kwaliteit) 20e eeuw. Gesigneerd en afgebeeld met kustplaats en schepen 3x12,5x9,5cm. Cond.: U
Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 in barok stijl 106cm. Cond.: G
Grote oude bronzen kandelaar in barok stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 78cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat
Spiegel ca. 1910, kopergeslagen met facetgeslepen glas in goede staat 52x27x16cm. Cond.: G
Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R