This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Result: 30 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

Duitse dolk
Result: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G

Fam. Rose bord, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G

6 Imari schotels
Starting price 20 EUR

Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G

2 Vazen + Bord
Starting price 30 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G

2 Degens, 18e eeuw
Starting price 325 EUR

Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G

2 Zwaardvis tanden
Starting price 180 EUR

Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G

2 Antieke ezeltjes
Result: 60 EUR

Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G

Engelse bestekcassette
Starting price 200 EUR

Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...

2 Japanse vazen kutani
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Kutani porseleinen siervazen met oren. Afgebeeld met landschapsdecor en geisha's. 1 oude haarscheur verder in goede staat, gedetailleerd uitgewerkt 30xø15cm.

3 Chin. pors. bordjes
Starting price 25 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G

Jade snuiffles
Result: 70 EUR

Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G

Grote Chinese vaas
Result: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G

10 Tegels Art Deco
Starting price 50 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Koffiepotten
Starting price 50 EUR

Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G

2 Grote schotels
Result: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G

Kapstok
Starting price 30 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G

3 Delen Makkum
Result: 50 EUR

Drie delen polychroom beschilderd Makkum porselein Holland 2e helft 20e eeuw; 1x kaarskandelaar, 1x schenkkan, 1x schotel. 19x9x10cm., 3,5xø20cm. en 23,5x16x15cm. Cond.: G

Imari dekselvaasje
Result: 15 EUR

Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R

Salontafel met inleg
Result: 150 EUR

Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G

Biedermeier Commode
Starting price 1.800 EUR

Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U

2 Imari borden
Result: 20 EUR

Twee Japans imari sierborden met bloemenmotief ca. 1900 in goede staat ø21cm. Cond.: G

Ikoon, 3 heiligen ca. 1830
Starting price 200 EUR

Drie heilige bisschoppen met Christus in de wolken. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw

Stilleven met roemer
Result: 25 EUR

Henri 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met roemer 18x13cm. Cond.: G