67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G
Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G
Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G
Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...
Twee 19e eeuwse Kutani porseleinen siervazen met oren. Afgebeeld met landschapsdecor en geisha's. 1 oude haarscheur verder in goede staat, gedetailleerd uitgewerkt 30xø15cm.
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G
Drie delen polychroom beschilderd Makkum porselein Holland 2e helft 20e eeuw; 1x kaarskandelaar, 1x schenkkan, 1x schotel. 19x9x10cm., 3,5xø20cm. en 23,5x16x15cm. Cond.: G
Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R
Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U
Twee Japans imari sierborden met bloemenmotief ca. 1900 in goede staat ø21cm. Cond.: G
Drie heilige bisschoppen met Christus in de wolken. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw
Henri 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met roemer 18x13cm. Cond.: G