Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M
Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G
Drie oude Indonesische kalenders met been en/of hout gegraveerd 20e eeuw. 1 Voet mist 24-28cm. Cond.: G
Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G
Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G
Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G
Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U
Blauwglazen petroleumlamp ca. 1900 met haarscheur 51xø21cm. Cond.: G
Oud Chesterfield lederen voetenbank, gemerkt Centurion Chesterfield 2e helft 20e eeuw met houten voet. Mahonie gekleurd 39x69x45cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G