This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Koperen bakken
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

3 Delen zilver
Result: 20 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

10 Zilveren lepels in cassette
Result: 50 EUR

Tien zilveren theelepels in cassette. De theelepels zijn versierd met een getrembleerde handgegraveerde randen en puntjes. Lengte 12 cm ca 110 gr. Cond.:G

Beeld, Weense stijl
Starting price 75 EUR

Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G

Tibetaanse sieradenkist
Starting price 60 EUR

Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G

Gouden ring Grosse
Result: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Gouden solitairring met oplopende bovenkant bezet met een briljant, 0,22 crt SI/W ca 4,2 gr. Nieuw

H. Daniëls, strandgezicht
Result: 250 EUR

Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G

Zilveren hanghorloge met jasseroncollier
Result: 35 EUR

Zilveren hanghorloge met brede kast. Kleine zakhorloge in grote brede kast met schelpbewerkingen, ø 34 mm, bevestigd aan een lang zilveren jasseroncollier, 70 cm. Mechanisch

8 glazen parfum flacons
Result: 35 EUR

Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G

10 kristallen karaffen/ flacons
Result: 50 EUR

Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met boek
Starting price 100 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

Art Deco Gouden ring met diamant en parel
Result: 200 EUR

Art Deco gouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met rechte bovenkant voorzien van een witgouden blok met in het midden een parel, ø 3,5 mm, en aan beide kanten bezet met briljanten, totaal c...

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Result: 90 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G

Electrische fiets
Result: 375 EUR

Electrische fiets

Schilderij, bloemstilleven
Result: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G

2 Eikenhouten beelden
Result: 170 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

2 Zilveren bekers
Result: 100 EUR

Twee fraaie zilveren bekers, 925/000, Duits. Twee hoge wat bollopende zilveren gladde bekers. Voorzien van datum aan de onderzijde (24-12-1970 op een en 24-12-1972 op één). ca 267 gr. MT.: Koch & Berg...

2 Joodse tollen
Starting price 60 EUR

Twee Joodse tollen gemaakt uit metaal met fraaie bewerking. 3x6cm en 3,5x5cm. Cond.:R-G

Eskimo met kind + figuur
Result: 50 EUR

Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G

Witgouden collier met topaas, diamant en rookkwarts
Starting price 190 EUR

Collier en hanger, WG 585/000 met topaas, diamant en rookkwarts Lange flexibele hanger met onderaan een rookkwarts, vierkant gefacetteerd, een staafje met diamant en 2 roze/rode topazen. de hanger is ...

Zilveren miniatuur stel op troon
Starting price 40 EUR

Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G

Ring, blauw saffier
Starting price 100 EUR

Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....

Aflopend bloedkoralen collier
Starting price 150 EUR

Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.