Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.
Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.
Oude witte Bertoia stoel van Knoll International. Afmeting: 57 x 72 x 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten gepolitoerde vier-laden commode. Circa: 1860. Kleine fineerschade. Afmeting: 42 x 50 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit twee-deurs kast met lade en snekken. Circa: 1880. Afmeting: 195 x 126 x 52 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit penantkast met twee deuren, twee lades en bolpoten. Circa: 1890. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 86 x 52 x 110 cm. In goede sta...
Vroeg 19e eeuwse Hollands grenenhouten empire cylinderbureau met lades en vitrine. Circa: 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 174 x 100 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde lijst met spiegel. Goudlaag op lijst iets versleten. Afmeting: 110 x 138 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse kist met originele beschilderingen, floraal en figuren. Circa: 1920. Afmeting: 63 x 57 x 88 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Negen prachtige 19e eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten stoelen. Acht gewoon, één armleun stoel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 91 x 55 x 50 cm. en 96 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Vier bruin lederen eetkamerstoelen. 21e Eeuw. Afmeting: 103 x 53 x 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken scharenstoelen. Dagobert-stoelen. Circa: 1880. Met rad en gesneden koppen. Afmeting: 88 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse betaaltafel van vruchtenhout met afschuifbaar blad. Omgebouwd tot salontafel. Afmeting: 49 x 114 x 92 cm. In goede staat.
Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken tafel met twee grote putti's en druivenranken (plated), met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 109 x 45 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Mooie lichtbruine lederen draaifauteuil op wielen met hoofdsteun en houten verstelbare poot. Afmeting: 170 x 80 x 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhout fineer Biedermeier commode met bronzen beslag en vier lades. Circa: 1840. Blad heeft krimpnaad. Afmeting: 102 x 54 x 109 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire. Laat Biedermeier. Circa: 1850. Afmeting: 195 x 110 x 47 cm. In goede staat.
Neogotische eikenhouten gestoken kast met vier deuren en drie lades. Met koper geslagen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 52 x 155 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met gesloten front. In originele staat. Afmeting: 84 x 165 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met velours stoffering. Afmeting: 92 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse gestoken eikenhouten vitrine-opzetkast met koppen, ringen, panelen en florale snijwerk. Neo Renaissance. Circa: 1880. Afmeting: 201 x 90 x 54 cm. In goede staat.
Massief kersenhouten refectory-tafel met voetenrust. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 100 x 200 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten. Schappen en lade achter de deur. Afmeting: 185 x 134 x 53 cm. In goede staat.
Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse eikenhouten partnerdesk met diverse lades, deuren en koperbeslag. Desk is voorzien van mooi groen schrijfleer. Kwaliteit stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 111 x 180 cm. In goe...
Grote Franse commode met verguld bronzen beslag, gebombeerd gebogen. Louis Quinze-stijl. Eind 20e eeuw. Gefineerd. Blad mist. Afmeting: 140 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...
Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...
Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...
Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse kapstok (Bugholz). Thonet gemerkt. Afmeting: 190 x 55 cm ø. In zéér goede staat.
Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.
Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.
Duitse, laat Biedermeier mahoniehouten secretaire met prachtig binnenleven, vele lades en met florale intarsia. Compleet met sloten en sleutels. Oudere restauratie. Afmeting: 171 x 50 x 96 cm. In goed...
Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.
18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag. Afmeting: 240 x 170 x 58 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Hollandse pastoorskast op grote bolpoten. Uitneembaar, met schappen en vijf lades. Afmeting: 200 x 190 x 70 cm. In zéér goede staat.
Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...
Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...
Prachtige 18e eeuwse mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel tinnen waterhouder en tinnen wasbak+schuifbladen met koperband ingelegd. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 144 ...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met zwart marmeren blad en vergulde applicatie. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 87 x 79 x 38 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag en gebogen front. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Prachtig binnenleven. Afmeting: ...
19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...
Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize kabinet met verguld bronzen beslag, driekwart zuilen met vergulde Korintische capitellen. Tinpaankap met kelk, oudere restauratie. Afmeting: 280 x 195 x 60 cm. In ...
Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk profes...