Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U
Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G
Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U
Kristallen amandelgeslepen biedermeier bonbonniere met zilveren voetje en gebogen geschulpte rand 19e eeuw. 12,5xø18cm. Cond.: G
Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U