Grote Hollandse wortelnoten buikkast met twee deuren + lades. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 45 x 137 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Chinees houtgestoken secretaire met draken snijwerk. Met extra lades. Hardhout. Afmeting: 124 x 79 x 38 cm. In goede staat.
Drie-delig bankstel met chroom en bruin leder. Bugatti-stijl. Gebruikssporen/geleefd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 88 x 143 cm./ 70 x 84 x 70 cm. In goede staat.
Moderne lederen designstoel met drie lederen ballen. Maker? Afmeting: 100 x 100 x 90 cm. In goede staat.
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire met volle zuilen en 'Hutschachtel' (hoedendoos). Circa 1830. Oudere restauratie. Afmeting: 210 x 118 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag, klauwpoten. Circa 1780. Zijkant fineerschade. Ongerestaureerd. Afmeting: 230 x 185 x 70 cm. In matige staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten louis quinze bureau met openslaande knieën en mooi binnenleven. Mooie patina. Circa 1760. Afmeting: 104 x 125 x 55 cm. In goede originele staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III vitrinekast met snijwerk, kroon, gebogen zijkanten en front. Circa 1860. Afmeting: 195 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten 6-deurs boekenkast met (figuren) snijwerk + kroon. Italiaanse stijl. Neo renaissance. Afmeting: 240 x 245 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten piedestal met twee putti's en klauwpoten. Afmeting: H 110 x Ø 39 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten topbureau met apart bovenstuk, diverse lades en schappen. Circa 1760. Louis Quinze. Behoeft restauratie. Afmeting: 211 x 108 x 61 cm.
Zeer grote antieke eikenhouten boekenmolen. Circa 1910. Paar spijlen vervangen. Afmeting: 144 x 70 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten vitrine/boekenkast (opzet). Met neo-gotisch lijstwerk op de vensters. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 128 x 55 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten linnen kabinet met guirlandes + portret medaillons. Met origineel beslag. Circa 1780. Louis seize. Afmeting: 245 x 190 x 67 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten barok ladenkast met ster-intarsia en kruisvoet. Duitsland. Met origineel verguld beslag, sleutel en sloten. Afmeting: 80 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands iepenhouten Louis Quinze secretaire met glasopstand en deuren in de zijdelen. ca 1760. In zeer goede staat. 220x130x55cm.
Antieke, eikenhouten Franse bibliotheekkast met schuifdeuren, halve zuilen + renaissance snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 230 x 210 x 76 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse pronk vitrine opzetkast met vergulde bronzen versieringen. Notenhout. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 202 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse 1-deurs Danziger-kast van notenhout. Barokkast met schuine hoeken, origineel slot en snijwerk. Afmeting: 168 x 110 x 50 cm. In goede staat.