Grote antieke ovale notenhouten spiegel met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 111 x 120 cm. In goede staat.
Prachtig Cuba mahonie empire kabinet met volle zuilen, capitellen en bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 235 x 165 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Louis Philippe secretaire van mahoniehout. Met extra schrijflade, tollen en mooi binnenleven. Lichte fineerschade. Afmeting: 174 x 106 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken eiken rococo wandtafel met rijk snijwerk + bruin marmeren blad. Afmeting: 111 x 40 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladencommode met queen Anne klauwpoten + dubbel gebogen front. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 67 x 60 x 99 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels secretaire met bracketpoten en origineel beslag. Afmeting: 108 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten armleunstoelen met intarsia. Voorzien van goede stoffering. Circa 1900. Afmeting: 111 x 58 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse porseleinkast van notenhout. Barok. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 210 x 160x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met zuilen en wortelnoten binnenleven. Circa 1880. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 180 x 100 x 63 cm. In goede staat.
Luxe schildersezel met dolfijnen/guirlandes. Mahoniehout. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 217 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Gerestaureerde mahoniehouten empire bank met goede stoffering. Met wapendecor. Afmeting: 85 x 190 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten louis quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 104 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse bloemmahonie penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 90 x 92 x 42 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits wortelnoten gründer secretaire, met zuilen en prachtig binnenleven met intarsia. Afmeting: 175 x 104 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 83 x 87 x 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode. Circa 1880. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 122 x 56 cm. In zeer goede staat.
Antieke, Duitse mahoniehouten 1-deurs kast met lade. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 187 x 105 x 49 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Drentse pastoorkast met lade. Eikenhout. Uitneembaar. Afmeting: 174 x 55 x 150 cm. In zeer goede staat.
Vitrinekast met gebogen bovengedeelte. Circa 1870. Mahoniehout. Afmeting: 181 x 103 x 43 cm. In goede staat.
Grote antiek schrijfbureau + stoel. Italiaanse stijl. Circa 1910. Neo renaissance. Met verso medaillon. Afmeting: 80 x 180 x 91 cm.
Antiek Engels secretaire van eikenhout, met snijwerk + lijstwerk. Circa 1900. Afmeting: 102 x 91 x 45 cm. In zeer goede staat.