Moderne verrijdbare keukenhakblok met lade en etages in zeer goede staat, gemerkt LegnoArt Italia 87x52x44cm. Cond.: G
Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.
Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer bijzetmeubel in barokstijl, orgelgebogen met 2 lades. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 64x95x44cm. Cond.: G
Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten kastje in Louis Seize stijl met jalouziedeurtje en lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x76x39cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Louis Quinze commode 19e eeuw, staand op klauwpoten in goede originele staat 76x50x96cm. Cond.: G
Italiaanse Renaissance stijl (teakhout) wandconsole 2e helft 20e eeuw. Marmeren blad. Voet gelijmd, verder in goede staat 77x98x50cm. Cond.: G
Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.