Ongesigneerd rond wintergezicht ca. 1900, geschilderd op terracotta ø21cm. Is gebroken geweest en gelijmd.
W. Weinert (Duitse school), olieverf op paneel, Duits vakwerkhuis in bergachtig landschap 35x40cm. Cond.: G
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 26x18,7cm. Cond.: G
Jan te Wierik 54/801995, lithografie op papier, abstracte figuren 92x37cm. Cond.: G
Lilian Luiten 48/100 (1943 Enschede), lithografie op papier, vrouwelijk naakt 51x43cm. Cond.: G
Twee miniatuurschilderijen geschilderd op ivoor. Voorstellend Clara Schumann en Robert Schumann, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10,5x12cm. Cond.: G
Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.
Russisch icoon ca. 1910. Johannes de Doper, woestijn monnik met patriarchenstaf en lange baard. St. Eutymius
Russisch icoon ca. 1910. Johannes de Doper met kameel, kleed en engelenvleugels. In de linkerhand kelk met zijn eigen hoofd (verwijzend naar zijn eigen onthoofding). Behoeft restauratie.
Twee-velden icoon Russisch ca. 1920. Boven; Moeder Gods Smolensnaja met Johannes de Doper. Onder; St. Joris met de draak en woestijnmonnik.
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G
J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G
Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G