Bijzonder Thuringer porseleinen klokkenstel gemerkt Plaue 1e helft 20e eeuw. Bestaand uit twee dekselcoupes en klok met los uurwerk versierd met figuren en vele bloemen. Lichte chips af van sommige bloemen 31x30x136cm. en 36x19x11cm. Cond.: G