Bijzonder Thuringer porseleinen klokkenstel gemerkt Plaue 1e helft 20e eeuw. Bestaand uit twee dekselcoupes en klok met los uurwerk versierd met figuren en vele bloemen. Lichte chips af van sommige bl...
Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....
Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R
Zes-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitsteklende staat
Zes delen Belleek porselein (Ierland) 1e helft 20e eeuw; 2x theekop, 1x vaasje, 1x schelpenvaasje, 1x vaasje met bloemen en 1 melkkannetje 6-7cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G
Sitzendorf porseleinen tamboerijnmeisje 20e eeuw in goede staat. H 14cm.
Sitzendorf porseleinen dekselcoupe (Duitsland) 20e eeuw met goudecor en opgewerkt bloemendecor 17x12x8cm. Cond.: G
Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R
Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G
Aparte pierrot tafellamp, gemerkt D. Boddano Italië met oranje-rode lamp Nr. 629. Minimale chip aan kap 20x20x14cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G
Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 20e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Twee majolica amphora's ca. 1900 naar voorbeeld van de GRiekse oudheid. 1 vaas tuit gelijmd, hengsel gelijmd en chips af, andere vaas met chips 45x24xø16cm. Cond.: R
Theeservies Wedgwood Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 kop&schotels, theepot, koekschaal en roomkan, Cond.: U
Puntgaaf 6-persoon Wedgwood dinerservies Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 Dinerborden, 6 diepe borden, 1 dekschaal, 1 open groente/saladeschaal, 1 grote vleeschotel en sauskom Cond.: U
Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G
Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M