02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Alexander Gerardus Dieperink 1125
Alexander Gerardus Dieperink

125 EUR

E. van der Ven 1178
E. van der Ven

125 EUR

Frans Hoos, Bruggetje 1229
Frans Hoos, Bruggetje

113 EUR

Frans Hoos, landschap met knotwilgen 1250
Frans Hoos, landschap met knotwilgen

113 EUR

Onbekend olieverf op linnen 1180
Onbekend olieverf op linnen

110 EUR

Theuns 1254
Theuns

110 EUR

Wim Helden 1032
Wim Helden

100 EUR

J. Boussard 1121
J. Boussard

100 EUR

Muziek makende kinderen 1155
Muziek makende kinderen

100 EUR

Gesig. Jaap van Kregten, winter met knotwilgen 1157
Gesig. Jaap van Kregten, winter met knotwilgen

100 EUR

Naakte vrouw, olieverf op linnen 1206
Naakte vrouw, olieverf op linnen

100 EUR

Monogram C.J.H. 1212
Monogram C.J.H.

100 EUR

Litho 1273
Litho

100 EUR

gesig. Wetering- de Rooy 1307
gesig. Wetering- de Rooy

100 EUR

J.M. 3x houtsnededruk 1222
J.M. 3x houtsnededruk

90 EUR

Bijbel 2346
Bijbel

90 EUR

Pendant met paarden 1195
Pendant met paarden

80 EUR

B.Baaijens 1018
B.Baaijens

60 EUR

naar J.H. Mastenbroek 1079
naar J.H. Mastenbroek

60 EUR

Olieverf op linnen 1188
Olieverf op linnen

60 EUR

R. Fater 1199
R. Fater

60 EUR

Landschap Haagse school 1205
Landschap Haagse school

60 EUR

Olieverf op linnen 1232
Olieverf op linnen

60 EUR

B.Baaijens 1012
B.Baaijens

55 EUR