Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startprijs 900 EUR

Cornelis de Bruin (1870-1940), stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm

Louis Stutterheim
Resultaat: 450 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U

Jan Altink
Startprijs 750 EUR

Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

Jan v.d.Zee
Startprijs 250 EUR

Gesig. J. v. d. Zee, gouache op papier, portret 40x50cm. Cond.: G

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Geen vanafprijs

Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U

v. Kregten, landschap met molen
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U

Johannes, boerenhoeve
Resultaat: 45 EUR

Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G

E.Klausen, rivierlandschap
Resultaat: 30 EUR

Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R

Theo Wolvecamp,
Resultaat: 220 EUR

Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U

v. Kregten landschap met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G

B.Baaijens
Startprijs 85 EUR

Bertus Baaijens Enschede naar Ruysdael, olieverf op linnen 60x90 cm. Cond.:U

Miralles.
Startprijs 3.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

B.Baaijens
Resultaat: 55 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U

V. Reichelt
Startprijs 600 EUR

V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G

Pieneman
Startprijs 1.400 EUR

N. Pieneman, schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.

Klaas Bernink
Resultaat: 275 EUR

Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G

v. Beek, stadsgezicht A'dam
Resultaat: 190 EUR

Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U

J.H. Weijns
Startprijs 350 EUR

J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U

B.Baaijens
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.

Joh.ter Horst
Startprijs 100 EUR

Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G

S. Coleman
Startprijs 800 EUR

S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U

J.ten Kate , bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U

Bert Henri Bolink
Startprijs 450 EUR

Bert Henri Bolink (1876-1950 Enschede), olieverf op linnen, boerin met kippen. 55x44cm. Cond.: G

Cornelia van der Hart
Startprijs 300 EUR

Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U