Joan Miro (1893-1983), litho uit 1965, "Part of Cartones"Herkomst:Pierre Matisse Galery, New York, 7,5x22cm.
Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.
Ongesigneerd landschap met knotwilgen, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: U
Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
Welese Ting, litho op papier, moderne compositie 50x70cm. Cond.: U
Cor Noltee (1903 - 1967 Dordrecht) olieverf op linnen, interieur met oude vrouw 60x80cm. Cond.: U