Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs

Gaat retour

Ricky Damen
Startprijs 300 EUR

John van Zweden
Startprijs 50 EUR

Schilderij op paneel
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd, olieverf op mahonie paneel, romantisch veestuk met koeien, schapen, geit en personen 19e eeuws. 47x33cm, (omgeving van Pieter Gerardus van Os, Den Haag 1776-1839,zomerse middag in de wei...

2 Japanse pentekeningen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw)
Startprijs 1.200 EUR

Ongesigneerd stilleven, 19e eeuw (17-18e eeuwse stijl), 64x82cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Startprijs 350 EUR

B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U

A. Terhell
Startprijs 100 EUR

Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G

Tom Ancone, bloemen op vaas
Resultaat: 100 EUR

Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U

Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U

Anton Reuvers 1969
Startprijs 45 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U

Anton Reuvers 1967
Startprijs 60 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U

Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij
Startprijs 1.200 EUR

Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U

Schilderij, Bert Alers polderlandschap
Startprijs 150 EUR

Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U

Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR

Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U

Schilderij, bostafereel met fazant
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U

Aquarel voorstellende appels en fruit
Startprijs 500 EUR

Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U

Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR

Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G

Gesigneerd M.A. Koekkoek
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd M.A. Koekkoek, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren, 41x63cm. Cond.: G

P. van Schendel
Startprijs 2.200 EUR

Petrus van Schendel (1806-1870 Brussel), olieverf op mahonie paneel ,in originele lijst, sultan bij kaarslicht. 23x19cm. Cond.: U. Incl. taxatierapport van Simonis-Buunk.

Schilderij met schepen
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U