Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

mabe parels 39
mabe parels
Geen vanafprijs
Ketting 98
Ketting
Geen vanafprijs
Verkocht
Brosche 231
Brosche

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 horloges  en 2 spelden en medaillon 277
8 horloges en 2 spelden en medaillon

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude landkaart 1005
Oude landkaart

Resultaat:

60 EUR

6 etsen 1009
6 etsen
Geen vanafprijs
Verkocht
tekening 1011
tekening

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Dispo 1012
Dispo

Resultaat:

75 EUR

3 Engelse prenten 1014
3 Engelse prenten
Geen vanafprijs
Schilderij R. Deggen 1015
Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs
Houtsnede 1017
Houtsnede
Geen vanafprijs
Schilderij Nico Zwiers 1018
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
Verkocht
schilderij 1021
schilderij

Resultaat:

75 EUR

schilderij 1023
schilderij
Geen vanafprijs
ets 2x 1026
ets 2x
Geen vanafprijs
Dorpsstraat 1028
Dorpsstraat
Geen vanafprijs
Verkocht
schilderij 1029
schilderij

Resultaat:

30 EUR

2x Ets 1032
2x Ets
Geen vanafprijs
Verkocht
Boslandschap 1033
Boslandschap

Resultaat:

90 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1035
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
Henk v.d.Ven 1036
Henk v.d.Ven
Geen vanafprijs
Verkocht
landschap met knotwilgen 1037
landschap met knotwilgen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
ets 1043
ets

Resultaat:

150 EUR

A. Herkemans 1044
A. Herkemans
Geen vanafprijs