Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

mabe parels 39
mabe parels
Geen vanafprijs
Ketting 98
Ketting
Geen vanafprijs
Verkocht
Brosche 231
Brosche

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 horloges  en 2 spelden en medaillon 277
8 horloges en 2 spelden en medaillon

Resultaat:

20 EUR

6 lepels 4030
6 lepels
Geen vanafprijs
Diversen kristal 4039
Diversen kristal
Geen vanafprijs
Verkocht
2 doosjes met mesjes 4206
2 doosjes met mesjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Theezeefje 4333
Theezeefje

Resultaat:

13 EUR

Kandelaar 4469
Kandelaar
Geen vanafprijs
Verkocht
Kandelaar 4470
Kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
diversen 274
diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
diversen 278
diversen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 lepels 4208
2 lepels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
vleesvorkjes 2x 4312
vleesvorkjes 2x

Resultaat:

15 EUR

2 x kandelaars 4433
2 x kandelaars
Startprijs 15 EUR
3 armige kaarsenkandelaar 4434
3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 15 EUR
Verkocht
lot modesieraden 242
lot modesieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
zilveren brosche 272
zilveren brosche

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
zeeuwse knoppen 275
zeeuwse knoppen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 kandelaars 4021
2 kandelaars

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
6 theelepetjes 4212
6 theelepetjes

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
Flacon 4339
Flacon

Resultaat:

20 EUR

theezeefje 4383
theezeefje
Startprijs 20 EUR
Verkocht
pindaschaal 4385
pindaschaal

Resultaat:

60 EUR