01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Zilveren Bouilloir 4211
Zilveren Bouilloir
Startprijs 2.750 EUR
naakt met rode kousen 1189
naakt met rode kousen
Startprijs 2.750 EUR
Olieverf op doek Cor Noltee 1150
Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 2.750 EUR
sm.bril.ring 229
sm.bril.ring
Startprijs 2.750 EUR
armband 155
armband
Startprijs 2.600 EUR
Kabinet 3110
Kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Pastoorskast 3043
Pastoorskast
Startprijs 2.500 EUR
Briljant Collier 1
Briljant Collier
Startprijs 2.500 EUR
tennis armband 264
tennis armband
Startprijs 2.400 EUR
smaragd briljant ring 164
smaragd briljant ring
Startprijs 2.400 EUR
Klapcreolen 78
Klapcreolen
Startprijs 2.400 EUR
aquamarijn brilj.ring 76
aquamarijn brilj.ring
Startprijs 2.400 EUR
ring 20
ring
Startprijs 2.300 EUR
designer ring 79
designer ring
Startprijs 2.250 EUR
collier/shoker 3
collier/shoker
Startprijs 2.250 EUR
Wortelnoten vitrinekast 3223
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 2.200 EUR
Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw 3112
Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw
Startprijs 2.200 EUR
zittend naakt 1267
zittend naakt
Startprijs 2.200 EUR
zittend naakt paars 1266
zittend naakt paars
Startprijs 2.200 EUR
Dame met kous achter piano 1194
Dame met kous achter piano
Startprijs 2.200 EUR
Olieverfschilderij Evert Moll 1020
Olieverfschilderij Evert Moll
Startprijs 2.200 EUR
Boekenkast 3050
Boekenkast
Startprijs 2.000 EUR
Kast 3017
Kast
Startprijs 2.000 EUR
portret Juliana 1271
portret Juliana
Startprijs 2.000 EUR