Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.
Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard
Geelkoperen ketel(ca 1900) Amsterdamse school en een geelkoperen bloempot (ca 1880) op leeuwepootjes
Messing wandlampje met kralenrand, 1 messing lampje met groen kapje. ca. 1970
theedoosje en lepeldoosje met diverse lepeltjes en een oude tinnen beker