Kavel kandelaars 2e helft 20e eeuw,paar wandkandelaars H30cm,kandelaar 5 armig H43cm,3 armig H 33cm,kandelaar H22cm,geel, metaalkleurig 3 armig H30cm.
Tegeltableau begin 20e eeuw, fruitmotief op plexiglas gemonteerd.39x26cm
Likeurkeldertje, Engeland eikenhout .3 karaffen geslepen en 5 likeurglaasjes. ca 1920
4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw
Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.
Statenbijbel, Oude- en Nieuwe Testament, gebroeders Koster 1885 met vele platen van Gustave Doré. Leren stempelband met origineel messing beslag
Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.
Statenbijbel, Oude en Nieuwe Testament, Jacob en Pieter Keur, Dordrecht 1741 met 8 platen (kopergravures). In geheel originele leren stempelband met hartvormig messing beslag
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.