Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wijwaterbak 2025
Wijwaterbak

Resultaat:

40 EUR

reklame bord 2140
reklame bord
Startprijs 150 EUR
Zonnewijzer 2150
Zonnewijzer
Startprijs 150 EUR
Bijbel 2190
Bijbel
Startprijs 150 EUR
lot kandelaars 2205
lot kandelaars
Startprijs 150 EUR
Schotel 2032
Schotel
Startprijs 165 EUR
Tableau tegels 2177
Tableau tegels
Startprijs 200 EUR
Scheepsbarometer 2101
Scheepsbarometer
Startprijs 250 EUR
likeur keldertje 2143
likeur keldertje
Startprijs 280 EUR
4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk 2027
4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk
Startprijs 300 EUR
Tegeltableau 2178
Tegeltableau
Startprijs 300 EUR
rooktafel 2155
rooktafel
Startprijs 330 EUR
Verkocht
Houten model vrachtschip 2195
Houten model vrachtschip

Resultaat:

300 EUR

staten bijbel 2180
staten bijbel
Startprijs 420 EUR
Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau 2037
Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau
Startprijs 500 EUR
statenbijbel 2181
statenbijbel
Startprijs 770 EUR
Staten bijbel 2179
Staten bijbel
Startprijs 800 EUR
2 aardewerk tegeltableaus 2047
2 aardewerk tegeltableaus
Startprijs 935 EUR