01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Piedestal
Startprijs 30 EUR

Piedestal 1.07x0.33m. ca. 1950

bloemtafeltje
Startprijs 250 EUR

japans bloemtafeltje van rozenhout met marmeren blad ca .1910

kabinet
Startprijs 7.000 EUR

dubbelgebogen wortelnoten kabinet. Holland. ca. 1780. gerestaureerd door een staatsgediplomeerd restaurateur.( Kosten ca. 4000 euro.)
237x185x68cm.

2 stoelen
Resultaat: 60 EUR

2 stoelen

grenen wasgoedkist met deksel
Resultaat: 27 EUR

grenen wasgoedkist met deksel, 40x82x52cm.

6 Stoelen
Resultaat: 160 EUR

6 eetkamerstoelen met stof bekleed, 3 maand oud

side table
Startprijs 120 EUR

side table, 79x140x40cm.

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Pianokruk. ca. 1880

kabinet
Startprijs 4.000 EUR

Hollands kabinet wortelnoten, 227x168x57cm.

Gondel
Resultaat: 20 EUR

Gondel teakhout. ca. 1970

Tafel
Resultaat: 30 EUR

Hollandse massief eiken tafel, Louis Quinze stijl, stervormig ingelegd. 73x64x64cm. ca. 1900

Klokkenstel
Startprijs 450 EUR

Empirestijl klokkenstel omstreeks 1880, gepolijst messing

tafelklok
Startprijs 1.200 EUR

tafelklok in Bouille stijl, ca. 1880, Frankrijk, gedecoreerd met bronzen ornamenten

6 stoelen
Resultaat: 90 EUR

6 stoelen, notenhout met snijwerk en lederen bekleding

Kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Engels tin kabinet 18e eeuws, 193x170x50cm.

Mahonie biedermeier tafel
Startprijs 400 EUR

Mahonie biedermeier tafel. Hollands ca. 1860, 75x130x95cm.

Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw
Startprijs 2.200 EUR

Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880

bidstoel
Resultaat: 30 EUR

bidstoeltje, 85x47x45cm.

Theetafel
Startprijs 90 EUR

Hollandse Barok theetafel, 65x81x50cm.

Armleunstoel
Startprijs 300 EUR

Essen armleunstoel, 110x60x55cm.

klok
Resultaat: 1.000 EUR

Engels staand horloge met datumaanduiding gesig. H.Knight

Bureau
Startprijs 50 EUR

Engels bureautje
100x77x42cm.

Buffetkast
Startprijs 330 EUR

Duits eikenhouten buffetkastje met opzet omstreeks 1910 streng jugendstil, 153x120x55cm.

Bordenrek
Startprijs 400 EUR

Djatihouten bordenrek versierd met snijwerl van bloemen en van twee Nederlandse leeuwen. Voormalig Nederlands Indie, 19e eeuw.
h48x116cm.

Lamp
Startprijs 100 EUR

Messing lamp met kristallen behangen 60er jaren

Boekenkast
Resultaat: 320 EUR

jaarpendule
Startprijs 50 EUR

Duitse jaarpendule eind 1900,gemerkt:Aug.Schatz&Söhne,Germany. H.19.5cm.

klokje
Startprijs 320 EUR

Interessante wandklok eind 19e eeuw. Gedreven messing. H61cm

Eiken gestoffeerde schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Massief beuken gestoffeerde schommelstoel, 102x54x55cm. Eind 1800

Driehoektafeltje
Resultaat: 27 EUR

Driehoektafeltje mahonie. Met messing ingelegd, onder zijn de zijkanten opklapbaar.

boekenkast
Resultaat: 1.500 EUR

buro
Resultaat: 250 EUR

buro, 80x140x80cm.

4 stoelen
Resultaat: 70 EUR

4 biedermeier eetkamer stoelen met open rug
89x49x46cm.

Staande klok
Startprijs 80 EUR

Staande klok mahoniehout Engelse stijl,met West-minster slag, Bovenste glas ontbreekt, 182x38x23cm. .

6 eikenhouten eetkamerstoelen
Startprijs 440 EUR

6 eikenhouten eetkamerstoelen met gobelin gestoffeerd. Frankrijk ca. 1880, 98x47x45cm.

stoel
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900

Stoel
Resultaat: 200 EUR

6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

6 stoelen. Rond 1900

tafel
Startprijs 50 EUR

eetkamertafel, 76x135x95cm. Begin 20e eeuw

commode
Resultaat: 80 EUR

commode, 74x87x50cm. Rond 1950

Leren armstoel
Resultaat: 250 EUR

Leren armstoel, 165x95x93cm. Eind 19e eeuw

chiffoniere
Resultaat: 330 EUR

chiffoniere omstreeks 1860 mahoniehout, 158x105x45cm.

stoel
Resultaat: 9 EUR

Fauteuil, 86x70x73cm.

Engelse tafelklok,
Startprijs 300 EUR

Engelse tafelklok, eikenhouten kast en uurwerk gesig. WNH. 42x25x18cm. Begin 20e eeuw

bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

bijzettafeltje, 73x46x46cm.

Bronzen Pendule Frankrijk 19e eeuw
Startprijs 1.375 EUR

Bronzen Pendule Frankrijk 19e eeuw, h 50cm.

Mahonie wandspiegel Engelse stijl ca 1860.
Startprijs 220 EUR

Mahonie wandspiegel Engelse stijl ca 1860., 70x40cm.

theekastje
Startprijs 80 EUR

Mahonie theekastje met afneembaar bovenblad, rondom met glas, 77x70x48cm.

reisgrammafoon
Startprijs 80 EUR

Engelse reis grammafoon, Perophone Ltd, in houten koffer met leren greep, 14x32x28cm.

6 rieten stoelen
Resultaat: 90 EUR

6 rieten stoelen

4 Thonetstoelen
Resultaat: 50 EUR

4 Thonetstoelen met origineel etiket

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

handgeknoopt perzisch tapijt, 103x275cm

2 Cafestoelen
Geen vanafprijs

2 cafestoelen ronde rug.

Glaspendule
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen glaspendule met 2 bokalen onyx marmer. Klok met kwikslinger. H50cm

kinderstoel
Resultaat: 27 EUR

kinderstoel.98x43x72cm

Stoeltje
Startprijs 500 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

Stoeltje
Startprijs 500 EUR

een bruin lederen club stoeltje als nieuw

Engelse hangoortafel
Resultaat: 60 EUR

Engelse hangoortafel, 74x60x40cm. Rond 1900

Porseleinkast
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse porseleinkast Friesch model eind 19e eeuw, eikenhout. Met gecontouneerde kap, 230x145x045m

piano
Resultaat: 190 EUR

piano eiken 133x144x63 cm

Fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86

Fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86cm

Bankje
Startprijs 525 EUR

Rundlederen cognac kleurig 2-zits bankje

sofa
Startprijs 300 EUR

Grote gestoffeerde mahonie bank ca. 1880. 83x192x90cm.

Eettafel
Geen vanafprijs

Ovale mahoniehouten eettafel
76x133x98cm.

Tegeltafel
Startprijs 150 EUR

Tegeltafel, 63x90x65cm. Eind 19e eeuw

Klaptafeltje
Resultaat: 72 EUR

Klap (wijn) tafeltje 98x70x64cm. Eind 19e eeuw

Eiken met palisander kussenkast
Resultaat: 100 EUR

180x170x52cm.

lamp
Startprijs 50 EUR

grote smeedijzeren lamp met 8 lichtpunten.55x135x48cm.

4 stoelen
Startprijs 250 EUR

4 stoelen in empire stijl,Denemarken ca.1900, massief mahonie met intarsia, 96x47x47cm. begin 20e eeuw

Kacheltje
Resultaat: 40 EUR

Klein groen geemailleerd kacheltje. 54x47x28cm. Begin 20e eeuw

Naaikastje
Geen vanafprijs

Naaikastje, 80x57x40cm. Rond 1950

Eikenhouten met pallisander kussenkast
Startprijs 1.650 EUR

Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.

Mahonietafel met 4 bijpassende stoelen
Startprijs 385 EUR

Mahonie tafel met 4 bijpassende stoelen Eng. deco ca. 1920
76x115x84cm.

klok
Startprijs 220 EUR

Weense gewichten klok. Met zwart gecontouneerde rand

ronde spiegel goudkleurig
Startprijs 50 EUR

goudkleurige ronde spiegel, ø68cm.

fauteuil
Resultaat: 240 EUR

Art Deco stijl fauteuil roomkleurige lederen bekleding
86x80x70

Kapstok
Startprijs 250 EUR

Djatihouten kapstok versierd met snijwerk van bloemen. Voormalig Nederlands Indie, omstreek 1800. 24x129cm.

Piedestal
Resultaat: 35 EUR

3 x piedestal

bijzettafeltje
Resultaat: 24 EUR

bijzettafeltje met glasplaat
55x48x48cm.

Dressoir
Startprijs 240 EUR

Stoeltje
Startprijs 415 EUR

beukenhouten clubstoeltje met leder bekleed

Stoeltje
Startprijs 415 EUR

Fauteuil
Geen vanafprijs

Fauteuil, 107x52x60cm.

Dagobertstoel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten dagobertstoel. 80x65x50cm. Rond 1950

Eikenhouten side-board
Startprijs 305 EUR

Eikenhouten side-board in Oud Hollandse renaissancestijl ca. 1900. 106x147x57cm.

4 stoelen
Resultaat: 110 EUR

4 kersenhouten stoelen in empire stijl

dekselvaas
Resultaat: 900 EUR

Kapitale antieke dekselvaas Japan, eind 19 de eeuw. H67cm.

console
Resultaat: 180 EUR

console voor vaas leeuwenmotief

bolpoottafeltje
Geen vanafprijs

bolpoottafeltje. 53x85x50cm.

pendule
Startprijs 430 EUR

vuurvergulde pendule, 1e periode ca. 1840. 40x32cm

secretaire
Resultaat: 140 EUR

eiken secretaire. 90x97x47cm.

pers
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 245x137cm.

pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

dekenkist
Geen vanafprijs

eiken besneden dekenkist. 53x90x50cm.

Kinderstoel
Resultaat: 27 EUR

Kinderstoel, 144x60x55cm.