dubbelgebogen wortelnoten kabinet. Holland. ca. 1780. gerestaureerd door een staatsgediplomeerd restaurateur.( Kosten ca. 4000 euro.)
237x185x68cm.
Hollandse massief eiken tafel, Louis Quinze stijl, stervormig ingelegd. 73x64x64cm. ca. 1900
tafelklok in Bouille stijl, ca. 1880, Frankrijk, gedecoreerd met bronzen ornamenten
Mahonie biedermeier tafel. Hollands ca. 1860, 75x130x95cm.
Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880
Duits eikenhouten buffetkastje met opzet omstreeks 1910 streng jugendstil, 153x120x55cm.
Djatihouten bordenrek versierd met snijwerl van bloemen en van twee Nederlandse leeuwen. Voormalig Nederlands Indie, 19e eeuw.
h48x116cm.
Duitse jaarpendule eind 1900,gemerkt:Aug.Schatz&Söhne,Germany. H.19.5cm.
Massief beuken gestoffeerde schommelstoel, 102x54x55cm. Eind 1800
Driehoektafeltje mahonie. Met messing ingelegd, onder zijn de zijkanten opklapbaar.
Staande klok mahoniehout Engelse stijl,met West-minster slag, Bovenste glas ontbreekt, 182x38x23cm. .
6 eikenhouten eetkamerstoelen met gobelin gestoffeerd. Frankrijk ca. 1880, 98x47x45cm.
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900
Engelse tafelklok, eikenhouten kast en uurwerk gesig. WNH. 42x25x18cm. Begin 20e eeuw
Mahonie wandspiegel Engelse stijl ca 1860., 70x40cm.
Mahonie theekastje met afneembaar bovenblad, rondom met glas, 77x70x48cm.
Engelse reis grammafoon, Perophone Ltd, in houten koffer met leren greep, 14x32x28cm.
Bronzen glaspendule met 2 bokalen onyx marmer. Klok met kwikslinger. H50cm
Hollandse porseleinkast Friesch model eind 19e eeuw, eikenhout. Met gecontouneerde kap, 230x145x045m
4 stoelen in empire stijl,Denemarken ca.1900, massief mahonie met intarsia, 96x47x47cm. begin 20e eeuw
Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.
Mahonie tafel met 4 bijpassende stoelen Eng. deco ca. 1920
76x115x84cm.
Djatihouten kapstok versierd met snijwerk van bloemen. Voormalig Nederlands Indie, omstreek 1800. 24x129cm.
Eikenhouten side-board in Oud Hollandse renaissancestijl ca. 1900. 106x147x57cm.