Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Armstoel
Resultaat: 625 EUR

Groen lederen armstoel. showroom model

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 170x50cm

Eettafel
Geen vanafprijs

Eikenhouten Henry- Deux eettafel. 82x105x110cm.

4 stoelen
Resultaat: 50 EUR

4 notenhouten stoelen met goede bekleding

Kristallen hanglamp
Resultaat: 90 EUR

Kristallen hanglamp ong. 1960

Klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Klokkenstel 3 delig, wit marmer, Frankrijk ca.1900, gemerkt: Marques de Fabrique. H46-46.5cm

Davenport
Resultaat: 130 EUR

teakhouten Davenport met schuine klep en 8 lades.

Kakstoel
Startprijs 70 EUR

kinderstoel met deurtje, vurenhout 19e eeuw, 100x50x53cm.

3 luik spiegel
Startprijs 250 EUR

eiken verrijdbare 3 luik spiegel, 198x200cm.

Bank
Startprijs 550 EUR

zeer mooie 2 zitsbank met zwart leer

Eikenhouten bordenrek
Geen vanafprijs

eikenhouten bordenrek, 60x100cm.

Naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Eiken gestoken naaitafel, 64x50x40cm.

Eiken bewerkte dekenkist
Startprijs 300 EUR

eiken bewerkte dekenkist, gedateerd 1789, 57x98x50cm.

Tafel
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Hollandse bolpoottafel ca. 1880. 75x104x142cm.

Eettafel
Geen vanafprijs

ronde notenhouten eettafel op bolpoot. 76xØ105cm.

Theekastje
Resultaat: 110 EUR

mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw

Fauteuil
Resultaat: 20 EUR

noten fauteuil groene stof

Relax fauteuil
Resultaat: 54 EUR

Relax fauteuil beige alcantara

Salontafel
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten Henri Deux salontafel

tafel
Startprijs 100 EUR

tafel queen Anne wortelnoten, 76xø113cm.

tafeltje
Resultaat: 180 EUR

ovaal mahonie Biedermeier tafel met bolpoot. 78x110x70cm.

sidetable
Resultaat: 440 EUR

kersenhouten sidetable met 4 laden en een uitschuifblad. 73x144x40cm.

hoekkast eiken
Geen vanafprijs

Kapitaal grenen hoekkast begin 1800 met kuif. 115x110x60cm.

Eikenhouten mechelse eethoek
Geen vanafprijs

eiken houten mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.

Stoel
Geen vanafprijs

gestoffeerde stoel

Stoeltje
Resultaat: 180 EUR

lederen clubstoeltje. cognac kleur

Plantentafel
Geen vanafprijs

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

hoekkast mahonie
Geen vanafprijs

hoekkast mahonie, 230x95x64cm.

rond tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Noten houten rond tafeltje met leer bekleed. 62xØ55cm.

2 bijzetttafels
Resultaat: 36 EUR

Messing salontafel (47x172x130cm.) met glazen plaat en een messing bijzettafeltje met glazen plaat (52x62x62cm.)

leren fauteuil
Resultaat: 180 EUR

Leren oorfauteuil

Buffetkast
Resultaat: 400 EUR

kersenhouten buffetkast met boven 2 beglaasde deuren. Topkwaliteit. Kostte 6.000,- gulden. 200x155x48cm. 2005

Tafel + 4 stoelen
Resultaat: 280 EUR

houten lange tafel en 4 lederen stoelen

Stationslamp
Resultaat: 100 EUR

zilverkleurige stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Spiegel
Startprijs 50 EUR

zilverkleurige ronde spiegel ø 58

tafel
Resultaat: 70 EUR

ovalen mahoniehouten biedermeier tafeltje. 73x77x57cm.

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

fauteuille
Startprijs 30 EUR

Notenhouten Louis-Quinze dames fauteuille met petit-point

Kristallen hanglamp
Startprijs 80 EUR

Kristallen hanglamp

2 stoelen + tafeltje
Resultaat: 80 EUR

2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw

Salontafel
Geen vanafprijs

mahoniehouten biedermeier salontafel. 54xØ90cm.

4 stoelen + tafeltje
Resultaat: 18 EUR

4 eikenhouten stoelen en een bijzettafeltje eiken. 50er jaren

Armstoel
Resultaat: 18 EUR

een met bloem gestoffeerde armstoel

Slaapkamermeubels
Resultaat: 90 EUR

Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.

orient loper
Startprijs 240 EUR

Orient loper rond 1900, 314x117cm.

tapijt
Startprijs 220 EUR

Groot handgeknoopt orient tapijt, 350x243cm.

geblokte loper
Startprijs 200 EUR

Geblokte orient loper, 368x89cm.

Tapijt
Geen vanafprijs

Handgeknoopt tapijt, 150x78cm.

4 tapijten
Startprijs 10 EUR

4 diverse machinale tapijten

perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

perzisch tapij, 60x90cm. t

perzische loper
Resultaat: 80 EUR

handgeknoopte perzische loper, 285x70cm.

perzisch tapijt
Geen vanafprijs

handgeknoopt perzisch tapijt. 120x190cm.

perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt, 135x70cm.

chinees tapijt
Startprijs 40 EUR

Handgeknoopt chinees tapijt, 90x90cm.

perzisch tapijt
Startprijs 30 EUR

handgeknoopt perzisch tapijt TeKe, 60x90cm.

perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt, HERIZ. 150x235cm.

Tapijt
Geen vanafprijs

handgeknoopt Chinees tapijt. 184x277cm

perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

klein perzisch tapijtje, 45x45cm.

tapijt
Geen vanafprijs

handgeknoopt perzisch tapijt, 148x274cm.

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Tapijt, 110x50cm.

Tapijt
Resultaat: 50 EUR

Tapijt, 130x80cm.

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Tapijt, 142x80cm.

Lamp
Geen vanafprijs

Chinese hanglamp met glas beschilderd 1 glas ontbreekt

tafel
Resultaat: 300 EUR

Notenhouten uittrektafel ca.1900, 3 maal uittrekbaar. 78x126x90cm.

secretaire
Resultaat: 270 EUR

Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw

Fauteuil
Resultaat: 18 EUR

gestoffeerde armfauteuil

Fauteuil
Resultaat: 18 EUR

gestoffeerde relaxfauteuil, automatisch verstelbaar

Bank
Resultaat: 27 EUR

gestoffeerde tweezits bank met armstoel

Bank
Resultaat: 50 EUR

een lederen 2,5zits bank met eikenhout afgezet

Armstoeltje
Resultaat: 20 EUR

beukenhouten Louis Quinze armstoeltje

Fauteuil
Resultaat: 18 EUR

gestoffeerde armfauteuil

Commode
Startprijs 600 EUR

Franse commode in rokokostijl,stijl meubel,rond 1970,noten fineer,met verschillende kleurige bloemen intarsia,brons beslag beige kleurige marmer plaat lichte gebruikssporen, 85x120x48cm.

kaptafel
Startprijs 450 EUR

Kaptafel Frankrijk noten masief/fineer, met rondom bandintarsia naar zijkanten opklapbare plaat,naar boven draaibare verstelbare spiegel.Fineer schade 19e eeuw, 72x70x43cm.

Vervallen uit veiling!
Startprijs 160 EUR

Vervallen uit veiling!, Wandspiegel, Frankrijk ca.1900,massief eiken,bewerkte lijst en kroon, 98x42 cm

klok
Startprijs 180 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met 3-gewichten (nieuw). 135x40x24cm.

Reliefplaat
Startprijs 50 EUR

Anonieme kunstenaar eind 19e eeuw,relief plaat eikenhout,voorstellende boerenwagen.

8 lichts kroon
Geen vanafprijs

8 lichts kroon

5 lichts kroon
Geen vanafprijs

5 lichts kroon, met stoffen kap

Lot lampen
Resultaat: 20 EUR

kavel lampen o.a. 3 schemerlampen met kap, een wandlampje en een staande schemerlamp. 50-er jaren

Bolpoot tafeltje
Geen vanafprijs

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Klaptafel
Resultaat: 80 EUR

grote grenen houten Engelse klaptafel. 76x165x140cm.

ministel
Resultaat: 15 EUR

mahoniehouten miniset. 39x50x34cm.

Ministel
Resultaat: 15 EUR

mahoniehouten miniset Queen-Anne. 40x54x38cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

kersenhouten rond bijzettafeltje. 55xØ55cm.

Hoekkast
Startprijs 1.500 EUR

Engelse hoekkast Viktoriaans. 227x110x65cm.mahonie hout

porseleinvitrine
Startprijs 3.500 EUR

18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.

Friesche stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Friesche stoelklok met zeemeerminnen. 72x42x23cm.

Hanglamp
Geen vanafprijs

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes

pendulestel
Resultaat: 600 EUR

Driedelig pendulestel met cloissone randen. H43