Klokkenstel 3 delig, wit marmer, Frankrijk ca.1900, gemerkt: Marques de Fabrique. H46-46.5cm
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
eiken houten mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.
Messing salontafel (47x172x130cm.) met glazen plaat en een messing bijzettafeltje met glazen plaat (52x62x62cm.)
2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw
4 eikenhouten stoelen en een bijzettafeltje eiken. 50er jaren
Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.
Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
Franse commode in rokokostijl,stijl meubel,rond 1970,noten fineer,met verschillende kleurige bloemen intarsia,brons beslag beige kleurige marmer plaat lichte gebruikssporen, 85x120x48cm.
Kaptafel Frankrijk noten masief/fineer, met rondom bandintarsia naar zijkanten opklapbare plaat,naar boven draaibare verstelbare spiegel.Fineer schade 19e eeuw, 72x70x43cm.
Vervallen uit veiling!, Wandspiegel, Frankrijk ca.1900,massief eiken,bewerkte lijst en kroon, 98x42 cm
Anonieme kunstenaar eind 19e eeuw,relief plaat eikenhout,voorstellende boerenwagen.
kavel lampen o.a. 3 schemerlampen met kap, een wandlampje en een staande schemerlamp. 50-er jaren
18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.