Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
Franse commode in rokokostijl,stijl meubel,rond 1970,noten fineer,met verschillende kleurige bloemen intarsia,brons beslag beige kleurige marmer plaat lichte gebruikssporen, 85x120x48cm.
Kaptafel Frankrijk noten masief/fineer, met rondom bandintarsia naar zijkanten opklapbare plaat,naar boven draaibare verstelbare spiegel.Fineer schade 19e eeuw, 72x70x43cm.
Vervallen uit veiling!, Wandspiegel, Frankrijk ca.1900,massief eiken,bewerkte lijst en kroon, 98x42 cm