2 figuren Dresden/Sandizell ,2e helft 20 eeuw, gemerkt:blauwe stempel N met kroontje r.hand gerepareerd.
H24cm
Sigarenbeker met zilv. randen versierd en zwavelstokken potje met zilv. dop en hengsel