olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm
"Standermolen bij een poldervaart", gesigneerd rechtsonder J. Deys. Olieverf op paneel in zwarte robbelijst. ,
cond.Redelijk, 10x16cm
L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
Schilderij Huib Daniels, olieverf op paneel, cond.UItstekend, 30x15cm
Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed
Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U