Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren munten
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren munten. 1x 20 Francs Frankrijk uit 1934 en 1 Zilveren munt met opschrift "Ludovicus Bavariae Rex"

Keramische klok
Resultaat: 15 EUR

Antieke Hollandse keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G

2 Notenhouten tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

Indisch plantentafeltje
Resultaat: 15 EUR

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

3 Tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Resultaat: 15 EUR

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed 230x162cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Resultaat: 15 EUR

Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Resultaat: 15 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Antiek beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R

Pronkvaasje ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos Maastricht aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 15 EUR

Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U

2 Figuren
Resultaat: 15 EUR

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

3 Vazen
Resultaat: 15 EUR

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

7 Antieke tegels in lijst
Resultaat: 15 EUR

7 Antieke tegels in lijst 19e eeuw. Handbeschilderde polychroom tegels in lijsten. tegels zijn 13x13cm. (met lijst 17x17cm.) Cond.: G

Gouda plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G

Dekseldoos pors.
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Art Deco dekseldoos Arzberg/Bayern ca. 1920-1930. Rondom gedecoreerd met bloemen en oranje banden 16xø16,5cm.

26 Delig servies
Resultaat: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

10 Cent 1927 (P+)
Resultaat: 14 EUR

Munt van 10 cent uit 1927 in P+ conditie.

1/2 Gulden 1919 (ZF/P)
Resultaat: 14 EUR

Munt van 1/2 gulden uit 1919 in ZF/P conditie.