2 Zilveren munten. 1x 20 Francs Frankrijk uit 1934 en 1 Zilveren munt met opschrift "Ludovicus Bavariae Rex"
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U
Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U
Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U
Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G
Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
7 Antieke tegels in lijst 19e eeuw. Handbeschilderde polychroom tegels in lijsten. tegels zijn 13x13cm. (met lijst 17x17cm.) Cond.: G
Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G