Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Munten van 1/2 cent 1914-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 14 EUR

Zeven munten van 1/2 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (FDC-), 1916 (ZF/P), 1932 (PR-), 1933 (ZF), 1934 (FDC), 1936 (FDC) en 1945 (P/FDC)

12 Persoons servies
Resultaat: 14 EUR

12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...

Vijzel
Resultaat: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Zilv.ring met jade
Resultaat: 13 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met jade, ø 58, Br.17 mm., ca.31 gr.

Parel broche zilver
Resultaat: 12 EUR

Broche zilver 925, bezet met 10 parels, 19.8 gr.

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

16 Delen glas/kristal
Resultaat: 12 EUR

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

11 kopjes en 6 schoteltjes
Resultaat: 12 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

Parel broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, bezet met 5 parels, 9.6 gr.

Parel broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, bezet met 8 parels. 13.5 gr.

Armband zilver
Resultaat: 10 EUR

Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.

Zilv.ring+oorst.
Resultaat: 10 EUR

Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.

Crawford
Resultaat: 10 EUR

Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U

2 Koffiemolens
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Kraanpot tin
Resultaat: 10 EUR

Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Diverse modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Diverse modesieraden

2 Kandelaars + beeldje
Resultaat: 10 EUR

1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G

Beddepan
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen beddepan met houten steel 2e helft 20e eeuw 85x21x13cm. Cond.: G

Gietijzeren fotolijst
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G

6 Bronzen vleespinnen
Resultaat: 10 EUR

Zes oude bronzen vleespinnen met muzikanten als voorstelling 20e eeuw 38cm. Cond.: G