Zeven munten van 1/2 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (FDC-), 1916 (ZF/P), 1932 (PR-), 1933 (ZF), 1934 (FDC), 1936 (FDC) en 1945 (P/FDC)
Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U
17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G
Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.
Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.
Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G
1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G
Oude koperen beddepan met houten steel 2e helft 20e eeuw 85x21x13cm. Cond.: G
Gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G
Zes oude bronzen vleespinnen met muzikanten als voorstelling 20e eeuw 38cm. Cond.: G