Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R

Vierdeurs buffetkast
Resultaat: 175 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Mahoniehouten secretaire
Resultaat: 175 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...

2 Fam. Rose bordjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

10 Gulden Goud 1889 (ZF/P)
Resultaat: 170 EUR

Munt van 10 gulden (goud) uit 1889 (Nederland) in ZF/P conditie.

Eiken wandtafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Zilveren sigaretten etui
Resultaat: 160 EUR

Mooi goud op zilveren sigarettenetui 30-er jaren 900/000 ca. 128gr. 8,5x8,5cm. Cond.: G

F. Baaijens
Resultaat: 160 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G

Monogram H.R., Bad Bentheim
Resultaat: 160 EUR

Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim (naar Ruysdael) 100x70cm. Cond.: U

100 Dollar 1975, goud
Resultaat: 160 EUR

Gouden 100 dollar munt British Virgin Islands uit 1975 in proof conditie. 900/000, 7,10 gram. Compleet in originele doos. Cond.: Proof

Marmeren pendule, cavalrie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G

Commode met spiegelopzet
Resultaat: 160 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 160 EUR

Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G

Ivoren doosje
Resultaat: 160 EUR

Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G

Mokka servies
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

Tas met zilv. beugel + ketting
Resultaat: 150 EUR

Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren visbestek
Resultaat: 150 EUR

12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U

12 Zilveren theelepeltjes
Resultaat: 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Schilderij, P. Smidt
Resultaat: 150 EUR

P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, gouache
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G

C. Wesselink
Resultaat: 150 EUR

Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, paardekar op het land 33x50cm. Cond.: G

C. Wesselink
Resultaat: 150 EUR

Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, boer bij schaapskooi 51x35cm. Cond.: G