Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...
Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U
Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U
Munt van 10 gulden (goud) uit 1889 (Nederland) in ZF/P conditie.
Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.
Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U
Mooi goud op zilveren sigarettenetui 30-er jaren 900/000 ca. 128gr. 8,5x8,5cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G
Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim (naar Ruysdael) 100x70cm. Cond.: U
Gouden 100 dollar munt British Virgin Islands uit 1975 in proof conditie. 900/000, 7,10 gram. Compleet in originele doos. Cond.: Proof
Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G
Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G
Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U
12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G
Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, paardekar op het land 33x50cm. Cond.: G
Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, boer bij schaapskooi 51x35cm. Cond.: G