Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen bordje, 1910
Resultaat: 20 EUR

Oud platelen bordje met bloemdecor verso AX en een haan afgebeeld ca. 1930 ø16cm. Cond.: G

Kristallen kan + 6 onderzetters
Resultaat: 20 EUR

Kristallen kan en 6 kristallen onderzetters, ruit- en amandelgeslepen schenkkan 18xø13cm. en zes ruitgeslepen onderzetters ø9cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

4 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Chinees paartje en 2x Europese voorstelling. 1x25cm. 2x15cm. en 1x14cm. Cond.: G

8 Oude tegels
Resultaat: 20 EUR

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 Makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

Diverse Engelse kop en schotels
Resultaat: 20 EUR

21 Diverse Engelse kop en schotels 20e eeuw. 10x kop en schotel Royal Springfield, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 2x kop en schotel v...

Divers kristal/glas
Resultaat: 20 EUR

6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen keramiek doorbroken 18e-19e eeuw. Delft? (beschadigd, gelijmd) Cond.: M

Aardewerk windlicht
Resultaat: 20 EUR

Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Resultaat: 19 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Doopkleedje + Broche
Resultaat: 18 EUR

Antiek gekantklost doopkleedje ca. 1900 (50cm.) en een broche van bont en leer (8x7cm.)

7 Munten 1/2 cent 1901-1914
Resultaat: 18 EUR

Zeven munten van 1/2 cent Nederland. Jaartallen 1901,1903,1906,1909,1911,1912,1914. Meeste munten in ZF kwaliteit of hoger.

5 Cent 1933 (ZF+)
Resultaat: 18 EUR

Munt van 5 cent uit 1933 in ZF+ conditie.

1 Gulden 1908 (ZF)
Resultaat: 18 EUR

Munt van 1 gulden uit 1908 (Nederland) in ZF conditie.

2 Imari sierborden
Resultaat: 18 EUR

Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R

5 Cent 1909 (P-)
Resultaat: 17,5 EUR

Munt van 5 cent uit 1909 in P- conditie.

Diverse Nederlandse munten 1901-1955
Resultaat: 17,5 EUR

Kavel van 19 Nederlandse munten. 1 Munt van 1/2 Cent uit 1912. 9 Munten van 1 cent uit 1901, 1916, 1916, 1922, 1922, 1922, 1925, 1938 en 1941. 1 Zinken munt uit 1942 (ZF), 1 Munt van 2,5 cent uit 1905...

3 Munten 5 cent 1850-1863
Resultaat: 16 EUR

Drie munten van 5 cent uit 1850 (ZF), 1862 (ZF+) en 1863 (ZF)

Parel/peridot collier
Resultaat: 15 EUR

Collier van gefacceteerde peridot en 1 kweekparel. L 42-47 cm., sluiting zilver 925/000

Ketting met abalone hanger
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.

Ketting zilv.engel
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Landkaart Overijssel
Resultaat: 15 EUR

Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M

Theo Ros, eigendruk
Resultaat: 15 EUR

Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U