4 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Chinees paartje en 2x Europese voorstelling. 1x25cm. 2x15cm. en 1x14cm. Cond.: G
8 Oude tegels 20e eeuw. 7 Makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G
6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G
Drie delen keramiek doorbroken 18e-19e eeuw. Delft? (beschadigd, gelijmd) Cond.: M
Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.
3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U
Zeven munten van 1/2 cent Nederland. Jaartallen 1901,1903,1906,1909,1911,1912,1914. Meeste munten in ZF kwaliteit of hoger.
Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R
Drie munten van 5 cent uit 1850 (ZF), 1862 (ZF+) en 1863 (ZF)
Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.
Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U