Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ingrid van Bergen
Resultaat: 15 EUR

Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U

Wilthuis, Litho 1966
Resultaat: 15 EUR

Gesigneerd Wilthuis 1966, Medea, lithografie op papier 56x50cm. Cond.: U

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Electronische sigarenaansteker
Resultaat: 15 EUR

Electronische aansteker in de vorm van een visser die een sigaret rookt ca. 1950 11x7x7cm. Cond.: G

Atlas
Resultaat: 15 EUR

Grote Elsevier atlas deel II copyright 1950 in zeer goede staat 35x31cm. Cond.: U

8 Blikken, 7x Droste
Resultaat: 15 EUR

Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R

Geelkoperen trompet
Resultaat: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Metalen staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne metalen staande lamp 5-lichts. H.: 165cm. Cond.: G

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

IJskoeler
Resultaat: 15 EUR

Duitse Art Deco zilverkleurige ijskoeler "Original Alfi Western Germany" 26xø15cm. Cond.: G

2 Staande kandelaars
Resultaat: 15 EUR

2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G

Ingelegd lepeldoosje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G

Gasbrander Barthel
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duitse koperen gasbrander ca. 1900 van het merk G. Bärthel 19x22x19cm. Cond.: G

Hoedendoos + 2 hoeden
Resultaat: 15 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

Vliegtuig, bronskleur
Resultaat: 15 EUR

Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U

16 Kerkboekjes
Resultaat: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Resultaat: 15 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G

25G 1979 Nederlandse Antillen
Resultaat: 15 EUR

25 Gulden munt uit 1979 van de Nederlandse Antillen "Unicef" in proof condotie met doosje en certificaten. 925/000 27gr.

50 Gulden 1988
Resultaat: 15 EUR

50 Gulden munt uit 1988 in doosje van 's Rijksmunt Utrecht.

5 Cent 1876 (P)
Resultaat: 15 EUR

Munt van 5 cent uit 1876 in P conditie.

10 Cent 1915 (ZF)
Resultaat: 15 EUR

Munt van 10 cent uit 1915 in ZF conditie.

5 Munten 1/2 Gulden 1921-1930
Resultaat: 15 EUR

Vijf munten van 1/2 gulden uit 1921, 1922, 1928, 1929 en 1930 (P).

Fünf Mark uit 1908
Resultaat: 15 EUR

Munt van Fünf Mark uit 1908 Duitsland.