Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U
Gesigneerd Wilthuis 1966, Medea, lithografie op papier 56x50cm. Cond.: U
Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G
2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G
Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U
Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G
Vijf munten van 1/2 gulden uit 1921, 1922, 1928, 1929 en 1930 (P).