Chinees aardewerken Fam Rose schaal op voet 20e eeuw 6x26x20cm. Cond.: G
8 Oude sierborden met landschappen 20e eeuw, waaronder Schwabap ø25cm. Cond.: G
Porseleinen vaasje van Rosenthal Group Germany. Handbeschilderd met bloemen door A. Rolli 20e eeuw 15xø9cm. Cond.: G
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U
Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G
Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Beschadigd Cond.: R
6 Delen porselein. 2 Chinese kastkommen met rozendecor. 1x Engels aardewerken bord. 1x Delfts bord met gemeentewapen. 1x Bord met bloemdecoratie 1x Chinees bord in de stijl van de 18e eeuw. Cond.: G
Keramisch Delfts bont bord 17e-18e eeuw, diverse scheuren Cond.: M
Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.
Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.
5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bonbonniere, 1 koekjesschaal, 1 dekselbakje in hartvorm, 1 bolle vaas en 1 dekselpot 9-21cm. Cond.: G
Dertig munten uit Nederlands Indië. 1x 1/20 gulden 1855 (PR-). 3 Munten van 5 cent uit 1913 (PR+), 1921 (ZF) en 1922 (ZF+). 26 Munten van 1/10 gulden uit 1856 (ZF), 1857 (ZF), 1858 (ZF+), 1893 (ZF-), ...
Junghans wekkerklok 70-er jaren met batterijfunctie in messing kast 14x25x6cm. Cond.: U
Twee munten van 10 gulden (Nederland) uit 1970 en 1973 in goede conditie.
Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U
Vierdelig bestekset in cassette, metaal vernikkeld met 2 verschillenbde visscheppen. Allen met bloemmotief gegraveerd 22-29,5cm.
3-Rijig collier van kweekparels en onyx . L. 45-50 cm. Sluiting zilver 925/000
Creme kleurige barock kweekparel collier L.45 cm.,waaraan een zilveren kliphanger in de vorm van een hart, sterling zilver 925/000,bezet met zirkonias. ø 12.5 mm.
Collier zilver 925/000 met een granaat cabochon en 4 granaatbolletjes. L.45cm.ca. 6.25 gr.
Ketting zilver 925/000 waaraan een medaillon in de vorm van een hart, bezet met robijn,citrin,peridot,amethist,aquamarijn en bergkristal. hart 24x32 mm.,L.ketting 45 cm., Totaalgew.ca.10.9gr.
Gesigneerd Kleyn, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
Pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 7x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bootje bij avond 18x24cm. Cond.: G
Duncan 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap penseelvoering 60x90cm. Cond.: U
Gesigneerd Jac. K.31 (Jac. Koeman?), aquarel op papier, stilleven met glas en fruit 34x44cm. Cond.: G
T. van Est 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en druiven 24x30cm. Cond.: U
Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.
Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G
13 Messing dierenfiguren 20e eeuw. Uil, eenden, spinnen etc. 3-17cm. Cond.: G
Antiek Japans cloisonne parfumflesje ca. 1900 met origineel geurstaafje. Decor van figuren en bloemen 7xø3cm. Cond.: U
Jugendstil kleurklopper ca. 1910, brons met reliefdekor. Bevestigd op een plank. Deurklopper H.16 cm.
2 Aardewerken windlichten met glazen stolpen 21e eeuw. Voet met bladdecor 37xø14cm. Cond.: G
Vier oude karbidlampen voor op de fiets begin 20e eeuw. 2 Glaasjes kapot 17-22cm. Cond.: G
Antieke Engelse rijtuigenstoof eind 19e eeuw. koper met mahonie 15xø28cm. Cond.: U
Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G
Tafelset bestaand uit peper&zoutvaatjes met blauwe binnenbak, maggiehouder en een servethouder van Kelken silverplated Cond.: R-G
Twee oude Duitse bierpullen van keramiek met tinnen deksel, gemerkt en genummerd 22-25cm. Cond.: G
Vier metalen Inox Frankrijk slakkenschalen met tang 20e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G
Tropisch houten schaal. Handwerk van Jan van Tol en Spijk Nederland. 1929 Rijswijk. ø34cm. Cond.: U
Zoutkist Nederland, 20e eeuw,donkergebeitste kist met zadeldak,kerf snijwerk en ijzerbeslag. 42x30x22 cm.
19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G
Tinnen visitekaartjeshouder ca. 1900. Reliëf afbeelding van een hondekop omringd met eikenbladeren versieringen. Linksonder gemonogrammeerd 17x10x2cm.
Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.
Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.
Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G
Houten Citer ca. 1900, zwart gelakt met ploychroom bloemdecor. Embleem van een adelaar met de titel "Bestes Fabrikat". Diverse gebruikerssporen, mist de zijkanten, achterkant met spanningsscheuren. 56...
Elf munten van 10 cent uit 1919 (ZF/P), 1928, 1930 (ZF), 1934 (ZF), 1935, 1936 (PR), 1937 (PR), 1938, 1939, 1941 (P/FDC), 1942 (Palm P)
Tien munten van 1/4 gulden (Nederlands Indië) uit 1917 (P/FDC), 1921 (P/FDC), 1930 (PR-), 1937 (FDC), 1938 (FDC), 1939 (PR), 1941P (FDC), 1941SF/P (FDC-), 1942 (FDC) en 1945 (FDC)
Drie tabbladen met 51 Nederlandse munten, waaronder 3 Munten van 5 gulden uit 1988, 1989 en 1991. 3 Rijksmuntpenningen uit 1977, 1978 en 1979. 4 Statenstuivers uit 1981. 12 Herdenkingsstuivers en dive...
Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U
Oude Hollandse hangvitrine van eikenhout 20e eeuw met mooi ornament 62x68x13cm. Cond.: G
Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G
Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R
Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G
Twee keramiek kandelaars "De Porceleyne Fles", gemaakt ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan Fa. Stork Hengelo 18xø9,5cm. Cond.: G
Klein miniatuur 3-delig Makkums kaststelletje 20e eeuw geheel gedecoreerd met bloemen 9,5cm. hoog Cond.: G
2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinese blauwe schoteltjes gedecoreerd met bloem- en takmotief. Bordjes hebben randschade ø14cm. Cond.: R
Kristallen vaas en karaf 20e eeuw, amandelgeslepen 16xø16cm. en 18xø11cm. Cond.: G
Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van een schilder van de Haagse school 45x32,5x2cm. Gerestaureerd Cond.: G
Porseleinen Makkums bord met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. WKP. ø17cm. Cond.: G