Oud platelen bordje met bloemdecor verso AX en een haan afgebeeld ca. 1930 ø16cm. Cond.: G
Kristallen kan en 6 kristallen onderzetters, ruit- en amandelgeslepen schenkkan 18xø13cm. en zes ruitgeslepen onderzetters ø9cm. Cond.: G
4 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Chinees paartje en 2x Europese voorstelling. 1x25cm. 2x15cm. en 1x14cm. Cond.: G
8 Oude tegels 20e eeuw. 7 Makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G
21 Diverse Engelse kop en schotels 20e eeuw. 10x kop en schotel Royal Springfield, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 2x kop en schotel v...
6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G
Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G
Drie delen keramiek doorbroken 18e-19e eeuw. Delft? (beschadigd, gelijmd) Cond.: M
Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.
3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U
Antiek gekantklost doopkleedje ca. 1900 (50cm.) en een broche van bont en leer (8x7cm.)
Zeven munten van 1/2 cent Nederland. Jaartallen 1901,1903,1906,1909,1911,1912,1914. Meeste munten in ZF kwaliteit of hoger.
Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R
Kavel van 19 Nederlandse munten. 1 Munt van 1/2 Cent uit 1912. 9 Munten van 1 cent uit 1901, 1916, 1916, 1922, 1922, 1922, 1925, 1938 en 1941. 1 Zinken munt uit 1942 (ZF), 1 Munt van 2,5 cent uit 1905...
Drie munten van 5 cent uit 1850 (ZF), 1862 (ZF+) en 1863 (ZF)
Collier van gefacceteerde peridot en 1 kweekparel. L 42-47 cm., sluiting zilver 925/000
Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.
Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U
Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U
Gesigneerd Wilthuis 1966, Medea, lithografie op papier 56x50cm. Cond.: U
Electronische aansteker in de vorm van een visser die een sigaret rookt ca. 1950 11x7x7cm. Cond.: G
Grote Elsevier atlas deel II copyright 1950 in zeer goede staat 35x31cm. Cond.: U
Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G
Duitse Art Deco zilverkleurige ijskoeler "Original Alfi Western Germany" 26xø15cm. Cond.: G
2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G
Antieke Duitse koperen gasbrander ca. 1900 van het merk G. Bärthel 19x22x19cm. Cond.: G
Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U
Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G
25 Gulden munt uit 1979 van de Nederlandse Antillen "Unicef" in proof condotie met doosje en certificaten. 925/000 27gr.
Vijf munten van 1/2 gulden uit 1921, 1922, 1928, 1929 en 1930 (P).
2 Zilveren munten. 1x 20 Francs Frankrijk uit 1934 en 1 Zilveren munt met opschrift "Ludovicus Bavariae Rex"
Antieke Hollandse keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U
Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U
Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U
Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G
Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U
Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U
Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R
Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G
Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
7 Antieke tegels in lijst 19e eeuw. Handbeschilderde polychroom tegels in lijsten. tegels zijn 13x13cm. (met lijst 17x17cm.) Cond.: G
Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G
Porseleinen Art Deco dekseldoos Arzberg/Bayern ca. 1920-1930. Rondom gedecoreerd met bloemen en oranje banden 16xø16,5cm.
26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...
Zeven munten van 1/2 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (FDC-), 1916 (ZF/P), 1932 (PR-), 1933 (ZF), 1934 (FDC), 1936 (FDC) en 1945 (P/FDC)
12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...
Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U
17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G
Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.
Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.
Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G
1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G
Oude koperen beddepan met houten steel 2e helft 20e eeuw 85x21x13cm. Cond.: G
Gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G
Zes oude bronzen vleespinnen met muzikanten als voorstelling 20e eeuw 38cm. Cond.: G