Ovale hanger GG 750/000 met briljant 0.48 crt. en een ovale amethist. L. 3.7 cm., 5.3 gr,
Oorstekers/clips GG 750/000 bezet met briljant 0.72 crt.en een ovale amethist. 8 gr.. Oorstekers passen bij de hanger.
WG 585/000 set bestaande uit een armband L.19 cm. en een collier L.42 cm. beide bezet met een ametist en 2 briljantjes. 24.8 gr.
Armband PL 950/000 bezet met een amethist en briljant,L.19.5 cm.26.7 gr.
Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.
Armband WG 585/000 bezet met 120 diamant-carrees 4.08 crt.W/SI, L 19.2 cm.,18.8 gr.
Design ring WG/GG 750/000 met 21 briljanten, geel/VSI-SI ,72 briljanten l.get..W.-W/VSI-SI ., 35 briljanten cognac/VSI-SI , 1.30 crt. Ø53 onderkant open, 11.8 gr. Met GLA-expertise van 6099.- dollar.
Mooie broche RG/WG 560/000 met een smaragd cabochon 5x4 mm.,emaille en diamanten 0.50 crt.W/SI., L.88 mm.,14.1 gr.
Mooie broche RG 560/000 bezet met een ovale smaragd cabochon 17x11 mm.,34 kleine gefacceteerde smaragden,2 smaragd cabochons 4 en 5 mm.,18 ovaal gefacceteerde robijnen in een goede kleur, L.5 mm.,3 di...
Art-deco broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten(oud slijpsel) 0.70 crt.L..get.W-W/SI-PI en diamanten 0.50 crt.W/SI-PI, L.68 mm.,6.0 gr.
Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G
Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm
Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
Akoya parel collier, 3-rijig.,160 parels ø6mm., L. 43 cm. Sluiting WG 585/000 bezet met een parel en 10 saffieren.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant 0.40 crt. en een parel. 4.1 gr. ø1.1 cm.
Akoya parelcollier, L. 45 cm., sluiting WG 750/000 bezet met een robijn
Broche GG 585/000 met onyx en diamanten. 0.11 crt.ø 3cm., 10gr.
Broche GG 750/000 gematteerd, bezet met steentjes(zirkonia). 8.3 gr.
Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G
Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarettenetui uit de 30-er jaren. 925/000, ca. 82gr. 8,5x7cm. Cond.: G
Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G
Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U
Ovaal kristallen bonboniere met hollands zilveren hengsel, van Kempen 835/000 20x13cm. Cond.: G
Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G
Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.
Rhodoniet collier,L 42cm., met vlinderslot en 53 GG 585/000 tussenbolletjes.
Collier gemaakt van goudsteen en parelmoer, 12 GG 585/000 tussenbolletjes en GG 585/000 bolsluiting , waaraan eenGG 585/000 hanger bezet met diamant..L 42cm.
Collier van calciet,maansteen en gesneden been, 20 GG 585/000 tussenbolletjes en sluiting GG 585/000, L 41-45 cm. waaraan een hanger
Facet geslepen amethist collier,met 750/000 WG bolslot, en hanger bezet met briljant. L.41 cm.
Ring WG 585/000 in S -vorm, bezet met een briljantje. Ø50, 2.2 gr.
Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.
Solitair ring WG 585/000 bezet met een briljant 0.10 crt.,ø53, 2.2 gr.
Solitairring GG 585/000 bezet met een briljant 0.18 crt.(Engelse zetting), ø55, 4.2 gr.
Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Parfum flacon met gouden dop.Dopje is beschadigd. (binnenstopje zit erbij) H. 12 cm.
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U
Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G
Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R
Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G
Keerbare ring GG 750/000, ene zijde bezet met briljant 0.55 crt., andere zijde saffier 0.35 crt.,ø54
Keerbare ring GG 750/000, een zijde briljant en saffier 0.6 crt. andere zijde briljant en smaragd 0.6 crt.
Totaal brljant 0.6 crt., ø50
Keerbare ring GG 750/000, een zijde met tanzaniet 0.56 crt,en briljant, andere zijde roze saffier 0.51 crt. en briljant.Totaal 0.46 crt.ø51
Keerbare ring WG 750/000 een zijde saffier 0.87 crt. en briljant, andere zijde robijn 1.12 crt. en briljant. Totaal briljant 0.3 crt. ø56
Klipoorstekers WG 750/000 bezet met 58 briljanten ,5.0 crt.TW/VSI, L 345 mm.,14.7 gr.
Ring GG/WG 560/000 bezet met een fijne gefacceteerde saffier ca.5 crt. in een goede kleur, 2 kleine saffier-carrees en 12 diamanten,get.W/SI-PI, Ø64, 20.7 gr.
Ring GG/WG 560/000 met een fijne smaragd-cabochon ca.3 crt.,in een goede kleur,en 14 diamanten W-get.W/SI-PI, Ø64, 18.8 gr.
Oorstekers/hangers GG/WG 585/000 met ieder 4 ovaal gefacceteerde smaragden totaal ca.3 crt. en briljanten ca.1.50 crt.fancy-brown/SI-PI, L.68 mm., 8.1 gr.
Oorstekers/hangers WG 750/000 met briljant bezet 0.26 crt., L.2 cm.
Ring WG 750/000 bezet met een sultanite 2.38 crt. en 2 briljanten 0.40 crt., Ø 54.
Steen is groen maar kleurt in donker paars.
Ketting WG 585/000, L,50 cm., 1.8 gr., waaraan een hanger WG/750/000 bezet met een sultanite 7.02 crt. en briljant 0.15 crt.L 3 cm. Steen is groen bij licht in donker kleurt hij paars.
Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G
Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000, ca.145gr. Cond.: U
Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G
Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R
Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 25gr. 13,5cm. Cond.: U