Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koffer met 50 Rembrandt munten 2963
Koffer met 50 Rembrandt munten

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Panama 1978, 20 balboa, sterling 2811
Panama 1978, 20 balboa, sterling

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
25G 1973 Proof, Nederlandse Antillen 2821
25G 1973 Proof, Nederlandse Antillen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Sovereigns of Europe 1976 complete set 2819
Sovereigns of Europe 1976 complete set

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
25 Dollar Jamaica 1978, Proof 2818
25 Dollar Jamaica 1978, Proof

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
25 Dollar Jamaica, Prince Charles 2817
25 Dollar Jamaica, Prince Charles

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2816
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2815
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ketting met abalone hanger 884
Ketting met abalone hanger

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Notenhouten wijntafeltje 3121
Notenhouten wijntafeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10 Gulden Goud 1889 (ZF/P) 2920
10 Gulden Goud 1889 (ZF/P)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
9 Munten 2,5 gulden 1959- 1966 2913
9 Munten 2,5 gulden 1959- 1966

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Panama 1975 Proof set 2805
Panama 1975 Proof set

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Sterrenkijker 2444
Sterrenkijker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilv.ring met jade 895
Zilv.ring met jade

Resultaat:

13 EUR

Verkocht
Trekpotje 4654
Trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Melkkannetje 4652
Melkkannetje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees kopje 18e eeuw 4567
Chinees kopje 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tafelopzet 4482
Tafelopzet

Resultaat:

51 EUR

Verkocht
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw 4470
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Parfumflesje 4415
Parfumflesje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese theepot 4222
Chinese theepot

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Beeld, Balinese vrouw 4036
Beeld, Balinese vrouw

Resultaat:

40 EUR